Europejski Dzień Języków Obcych w Centrum Językowym PŁ

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

   

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

eaquals glowna

   

Kursy językowe dla pracowników Politechniki Łódzkiej - rekrutacja uzupełniająca

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Więcej: Kursy językowe dla pracowników Politechniki Łódzkiej - rekrutacja uzupełniająca

   

PODZIAŁ NA GRUPY ST. II STOPNIA - BAIŚ, WEEIA

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Więcej: PODZIAŁ NA GRUPY ST. II STOPNIA - BAIŚ, WEEIA

   

Zaproszenie na bezpłatne kursy TELC B2/C1

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

LAST_UPDATED2 Wtorek, 16 Październik 2018 14:05

Zapraszamy na bezpłatny certyfikowany kurs z języka angielskiego na poziomie B2/C1 kończący się licencjonowanym egzaminem TELC dualny.

Kurs jest skierowany do studentów/studentek Politechniki Łódzkiej, wszystkich kierunków na 5 i 6 semestrze po ukończonym lektoracie z pozytywną oceną z egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B2.

Aktualnie uruchomione będą 2 grupy po 12 osób każda. Kurs trwa rok akademicki i obejmuje 90 godzin dydaktycznych dla każdej grupy.

Więcej informacji w Zasadach rekrutacji dostępnych na stronie www.zpu.p.lodz.pl

Warunkiem udziału w kursie jest:

1)      Złożenie w Biurze Projektu (bud. A33, wejście A, II piętro w godz. 10-13) w terminie od 15 do 19 października 2018 roku Formularza zgłoszeniowego studenta/studentki, dostępnego na stronie projektu www.zpu.p.lodz.pl. Formularz należy wydrukować w kolorze i wypełnić niebieskim tuszem. Formularz dostępny jest także w Biurze Projektu.

2)      Pozytywny wynik testu z języka angielskiego dla poziomu B2 przeprowadzonego przez platformę WIKAMP (o terminie udostępnienia testu każdy uczestnik powiadomiony zostanie mailowo).

 

Kurs prowadzony będzie w ramach projektu „Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Dział Projektów, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 42 6312107.

   

Zmiana terminu lektoratu dla studiów II. st. - Wydział EEIA

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

LAST_UPDATED2 Wtorek, 16 Październik 2018 11:09

Zgodnie z ustaleniami z poprzedniego tygodnia zapraszamy studentów WEEIA na lektorat II. stopnia w czwartki w godzinach 12.15-14.45.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL