Weryfikacja części pisemnej certyfikacji

Studenci, którzy kwestionują wynik egzaminu pisemnego i chcą zobaczyć swoją pracę, zobowiązani są złożyć wniosek o weryfikację egzaminu do Koordynatora Zespołu ds. Weryfikacji i Certyfikacji Efektów Kształcenia.

Wniosek w formie pisemnej (mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) powinien zawierać następujące dane:
- imię i nazwisko studenta
- nr albumu
- język i poziom zdawanego egzaminu
- datę, godzinę i numer sali, w której zdawany był egzamin – tylko z bieżącego terminu
Wniosek należy wysłać pocztą elektroniczną PŁ w nieprzekraczalnym terminie do godz. 8.00 w dniu weryfikacji prac (następny dzień roboczy po egzaminie). W przypadku braku wymaganego wniosku praca nie zostanie okazana.