Lato 2019/2020 - SESJA ONLINE

Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące przebiegu bieżącej sesji egzaminacyjnej.

Zgodnie z komunikatem J.M. Rektora PŁ nr 10/ 2020 z dnia 21 maja 2020r. dotyczącym warunków realizacji zajęć dydaktycznych, przeprowadzania zaliczeń i egzaminów w PŁ w okresie 25.05.2020 do 20.09.2020 informujemy, że zaliczenia i egzaminy językowe przeprowadzone w Centrum Językowym w bieżącej sesji egzaminacyjnej będą miały formę wyłącznie zdalną i zrealizowane zostaną za pośrednictwem platformy uczelnianej WIKAMP oraz aplikacji MS Teams.

Prosimy o zapoznanie się z wewnętrznym REGULAMINEM TESTÓW BLOKOWYCH oraz z wewnętrznym REGULAMINEM EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH. Szczegółowy harmonogram sesji egzaminacyjnej zawiera wszystkie terminy ww. egzaminów i zaliczeń poprawkowych.

NOWOŚĆ: INSTRUKCJE DLA STUDENTÓW - To warto wiedzieć, zanim podejdziesz do egzaminu.

W zakładce DLA STUDENTA - Przepisywanie ocen - znajduje się szczegółowy opis procedury przepisania oceny w formie zdalnej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi.

Życzymy wszystkim Studentom i Studentkom powodzienia w sesji!

Tags: ,