Informacje dla nauczyciela

W imieniu Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w I Olimpiadzie Języka Angielskiego LangTech 2019 - dla szkół średnich objętych patronatem Politechniki Łódzkiej. Honorowy patronat nad olimpiadą objął J.M. Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak. Nadrzędnym celem Olimpiady jest stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień, a nauczycielom – warunków twórczej pracy z młodzieżą oraz rozszerzenie zakresu i podniesienie poziomu wiedzy z języka technicznego.

W celu zgłoszenia Państwa szkoły na Olimpiadę należy przejść do zakładki NA BIEŻĄCO i do dnia 30 czerwca 2019r. wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA SZKÓŁ. Zgłoszenie zawiera:
1. pełną nazwę i adres szkoły wraz z numerem telefonu
2. imię i nazwisko nauczyciela odpowiedzialnego za przeprowadzenie eliminacji wewnątrzszkolnych (etap I)
3. numer telefonu oraz adres e-mail na jaki można kontaktować się z nauczycielem prowadzącym eliminacje szkolne
4. adres e-mail placówki na jaki Komitet Organizacyjny LangTech prześle wszelkie informacje dotyczące Olimpiady - służbowy adres Dyrektora lub oficjalny adres szkoły obsługiwany przez dyrekcję lub osoby przez nią upoważnione.
5. ilość uczniów, którzy zadeklarowali udział w Olimpiadzie LangTech.

Prosimy o podanie orientacyjnej liczby uczniów, którzy będą reprezentowac Państwa placówkę. Udział w Olimpiadzie LangTech jest całkowicie bezpłatny, otrzymacie Państwo od nas pocztą wszelkie niezbędne materiały do poprawnego zaadministrowania testu u siebie w szkole (testy, klucz odpowiedzi oraz protokół etapu szkolnego zostaną przesłane do Państwa pocztą). Po sprawdzeniu testów z I etapu  Olimpiady należy odesłać do nas pocztą sprawdzone przez Państwa testy uczniów wraz z protokołem etapu szkolnego w przeciągu 2 dni roboczych od daty olimpiady. Protokół I etapu będzie można również wypełnić online w zakładce NA BIEŻĄCO - Protokół I etapu Olimpiady LangTECH 2019.

Nazwiska uczniów zakwalifikowanych do II Etapu Olimpiady zostaną opublikowane na stronie LangTech w zakładce Zakwalifikowani do II etapu Olimpiady.

II etap odbywa się całkowicie na terenie Centrum Językowego PŁ, należy więc zadbać o to, aby Państwa podopieczni dotarli na wyznaczone miejsce w bezpieczny sposób. Niestety nie pokrywamy kosztów dojazdu do naszego Centrum.

Przykładowy test próbny I etap (szkolny)

Więcej informacji: mgr Robert Pawłowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.