Słyszeliście o wyzwaniu firmy Red Bull CAN YOU MAKE IT’? Trzy studentki, Natalia, Karolina i Natalia z kierunku Management reprezentują naszą Uczelnię w tym międzynarodowym konkursie. W pierwszym etapie wszystkie zgłoszone drużyny miały za zadanie nagrać kilkuminutowy filmik ze swoim pomysłem na wyzwanie. W tej chwili walczymy o głosy na ich produkcję filmową.

Zgodnie z prowadzoną polityką działań projakościowych, od bieżącej sesji egzaminacyjnej zima 2019/2020, Centrum Językowe PŁ rozpoczyna wydawanie certyfikatów językowych ACERT. Certyfikat ACERT zastąpi wystawiane przez CJ PŁ dotychczasowe zaświadczenia. Certyfikat, wydawany w wersji papierowej, będzie dopełnieniem centralnego  egzaminu z języka obcego na poziomie B2 lub C1, jaki przeprowadzany jest w Centrum w ramach obowiązujących programów na wszystkich kierunkach studiów.  Otrzymają go studenci, którzy fizycznie podejdą do egzaminu językowego i złożą pisemny wniosek o wystawienie certyfikatu.

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji BEZPŁATNEGO, certyfikowanego kursu z języka angielskiego TOEFL, kończącego się licencjonowanym, międzynarodowym egzaminem TOEFL przeprowadzanym przez amerykańską organizację Educational Testing Service (ETS).
Kurs jest skierowany do studentów/studentek Politechniki Łódzkiej, wszystkich kierunków czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia oraz dla studentów studiów II stopnia, po ukończonym lektoracie z pozytywną oceną z egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B2.

Zapraszamy na kolejną edycję BEZPŁATNEGO certyfikowanego kursu z języka angielskiego na poziomie B2/C1 kończącego się licencjonowanym egzaminem TELC dualny.
Kurs jest skierowany do studentów/studentek Politechniki Łódzkiej, wszystkich kierunków czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia oraz dla studentów studiów II stopnia, po ukończonym lektoracie z pozytywną oceną z egzaminu certyfikacyjnego na poziomie minimum B2.

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji BEZPŁATNEGO, certyfikowanego kursu z języka angielskiego technicznego na poziomie B2, kończącego się licencjonowanym egzaminem TELC English B2 Technical.