I etap olimpiady j.angielskiego oraz olimpiady j. niemieckiego już za nami

I etap XX Olimpiady z j. angielskiego oraz XIV Olimpiady z j. niemieckiego dla studentów wyższych uczelni technicznych mamy już za sobą. 29 listopada oraz 7 grudnia 2018 nasi studenci zmierzyli się z pierwszą częścią tych prestiżowych olimpiad.

Tylko najlepsi przejdą do II etapu, który składa się z części ustnej, pisemnej oraz prezentacji w przypadku języka angielskiego oraz z dwóch części: pisemnej (test sprawdzający gramatykę, leksykę języka niemieckiego, wiedzę o krajach niemieckojęzycznych i język techniczny) oraz ustnej (rozmowa dotycząca wylosowanych zagadnień) w przypadku języka niemieckiego. Wkrótce opublikujemy wyniki zmagań naszych studentów w pierwszym etapie oraz listę studentów, którzy przechodzą do etapu II.
Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników obu olimpiad.

• facebook-link