2024

2024

2024

2024

2024

2024

Slider

Konferencja Lektor High-Tech

Tam, gdzie AI spotyka się z kreatywnością, rodzą się nowe pomysły!

15 czerwca 2024
Budynek Instytutu Fizyki PŁ B14 ul. Wólczańska 217/221 93-005 Łódź

Patronat honorowy

Politechnika Łódzka     IATEFL Polska     sermo      britishcouncil logo indigo rgb 
AF Logo lodz     Logo Francuski     IC solo Vars bueno 1000x136     Logo niemieckie     goethe
Play
Shadow
Slider

O Politechnice Łódzkiej

Play
Shadow
Slider

Unikatowy kampus PŁ

Politechnikę Łódzką na tle innych polskich uczelni wyróżnia 37 hektarowy kampus w centrum miasta, nowoczesne gmachy i zrewitalizowane, pofabryczne budynki w otoczeniu zieleni. Fabrykanckie wille i pałace obok przeszklonych budynków.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
Play
Shadow
Slider

Nasi partnerzy

pearson pwn ETS Global navy
 preston   ng learning blackyellow rgb  
 zycieuczelni         jows         jows         radiozak
  • Szanowni Państwo,

    Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Konferencji Lektor HIGH-TECH organizowanej przez Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej pod honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Łódzkiej, Alliance Française, Instituto Cervantes oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska, Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego i Prof-Europe Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego. Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej w dniu 15 czerwca 2024 na terenie zrewitalizowanego kampusu uczelni. Będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w licznych prezentacjach, warsztatach i spotkaniach, podczas których zajmiemy się tematyką nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu w aspektach tradycyjnym i zdalnym. Kolejnym, nie mniej istotnym obszarem, będzie wspieranie równowagi wewnętrznej w świecie cyfrowym zgodnie z naszym mottem: Where AI and Creativity Converge, New Ideas Emerge! Tam, gdzie AI spotyka się z kreatywnością, rodzą się nowe pomysły! Uczestnictwo w Konferencji umożliwi Państwu również poznanie naszego miasta, poczynając od industrialnego kampusu Politechniki Łódzkiej poprzez odnowione pałace dawnych fabrykantów, kończąc na spacerze na najdłuższej europejskiej ulicy - Piotrkowskiej. Łódź ze swoją krótką, niemniej jednak bogatą filmową historią, unikatową architekturą i różnorodną kulturą ma wiele do zaoferowania. ZAPRASZAMY!

    Komitet Organizacyjny Edycji 2024
  • 1
Przewodnicząca

Mariola Hejduk

  

Koordynator prac Komitetu Organizacyjnego

Magdalena Gałaj

 

          
Członkowie

Izabella Łacińska-Wójcik

Agata Rodak

John Speller

Iwona Wróblewska

 

 

Kontakt: lektor.high-tech@info.p.lodz.pl

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na weekend do Łodzi

 

Play
Shadow
Slider

Niech Konferencja LEKTOR HIGH TECH 2024 stanie się okazją do poznania naszego miasta. Łódź pięknieje z roku na rok i jest miastem jedynym w swoim rodzaju. O wspaniałych secesyjnych kamienicach wzdłuż najdłuższej ulicy handlowej w Europie – Piotrkowskiej, czy zrewitalizowanym imperium Izraela Poznańskiego – Manufakturze, słyszał już z pewnością każdy. Tymczasem, w Łodzi pojawiają się wciąż nowe perełki – niegdyś okryta złą sławą ulica Włókiennicza jest nowym symbolem rewitalizacji miasta. Dawne zakłady monopolowe Polmos zamieniły się w Monopolis – niewielką oazę wyrafinowanego smaku i wspaniałej architektury w nieoczywistym miejscu. Księży Młyn zaprasza w podróż śladami XIX wiecznych fabrykantów i robotników. A może zechcecie Państwo odwiedzić nasze nowe Orientarium lub wędrować szlakiem Łodzi filmowej? Zapraszamy do odkrywania naszego miasta!

lodz kolaz

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok