2023

2023

2023

2023

2023

2023

Slider

Konferencja Lektor High-Tech

QUO VADIMUS?

Stwarzaj. Poszerzaj. Przekraczaj.

TECHNOLOGIA – POSTĘP – ROZWÓJ

8-9 września 2023
Budynek Instytutu Fizyki PŁ B14 ul. Wólczańska 217/221 93-005 Łódź

Patronat honorowy

Politechnika Łódzka     IATEFL Polska     British Council
AF Logo lodz     Logo Francuski     IC solo Vars bueno 1000x136     Logo niemieckie

O Politechnice Łódzkiej

Play
Shadow
Slider

Unikatowy kampus PŁ

Politechnikę Łódzką na tle innych polskich uczelni wyróżnia 37 hektarowy kampus w centrum miasta, nowoczesne gmachy i zrewitalizowane, pofabryczne budynki w otoczeniu zieleni. Fabrykanckie wille i pałace obok przeszklonych budynków.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
Shadow
Slider

Nasi partnerzy

edoo     logo egis logo egis           pearson

ETS Global navy     eduexpert      letstalk
 zycieuczelni         jows         jows

 

Park Rozrywki Mandoria     MSL     Coffeehood
 • Szanowni Państwo,

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V edycji Konferencji Lektor HIGH-TECH organizowanej przez Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej pod honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Łódzkiej, Alliance Française, Instituto Cervantes oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska, Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego i Prof-Europe Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego. Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 8-9 września 2023 na terenie zrewitalizowanego kampusu uczelni. Będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w licznych prezentacjach, warsztatach i spotkaniach, podczas których zajmiemy się tematyką nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu w aspektach tradycyjnym i zdalnym. Kolejnym, nie mniej istotnym obszarem, będzie wspieranie równowagi wewnętrznej w świecie cyfrowym zgodnie z naszym mottem:

  QUO VADIMUS?

  Stwarzaj. Poszerzaj. Przekraczaj.

  TECHNOLOGIA – POSTĘP – ROZWÓJ

  Uczestnictwo w Konferencji umożliwi Państwu również poznanie naszego miasta, poczynając od industrialnego kampusu Politechniki Łódzkiej poprzez odnowione pałace dawnych fabrykantów, kończąc na spacerze na najdłuższej europejskiej ulicy - Piotrkowskiej. Łódź ze swoją krótką, niemniej jednak bogatą filmową historią, unikatową architekturą i różnorodną kulturą ma wiele do zaoferowania. ZAPRASZAMY!

  Komitet Organizacyjny Edycji 2023
 • 1
Przewodnicząca

Krystyna Breszka-Jędrzejewska

  

Koordynator prac Komitetu Organizacyjnego

Magdalena Gałaj

 

          
Członkowie

Izabella Łacińska-Wójcik

Agata Rodak

Iwona Wróblewska

 

Kontakt: lektor.high-tech@info.p.lodz.pl

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na weekend do Łodzi

 

Play
Shadow
Slider

Niech Konferencja LEKTOR HIGH TECH 2023 stanie się okazją do poznania naszego miasta. Łódź pięknieje z roku na rok i jest miastem jedynym w swoim rodzaju. O wspaniałych secesyjnych kamienicach wzdłuż najdłuższej ulicy handlowej w Europie – Piotrkowskiej, czy zrewitalizowanym imperium Izraela Poznańskiego – Manufakturze, słyszał już z pewnością każdy. Tymczasem, w Łodzi pojawiają się wciąż nowe perełki – niegdyś okryta złą sławą ulica Włókiennicza jest nowym symbolem rewitalizacji miasta. Dawne zakłady monopolowe Polmos zamieniły się w Monopolis – niewielką oazę wyrafinowanego smaku i wspaniałej architektury w nieoczywistym miejscu. Księży Młyn zaprasza w podróż śladami XIX wiecznych fabrykantów i robotników. A może zechcecie Państwo odwiedzić nasze nowe Orientarium lub wędrować szlakiem Łodzi filmowej? Zapraszamy do odkrywania naszego miasta!

lodz kolaz

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok