Komunikaty

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy już oficjalną rejestrację na V Konferencję Lektor High-Tech 2023. Jeśli są jednak Państwo zainteresowani dołączeniem do nas w piątek i sobotę 8-9 września 2023 zapraszamy do zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komitet Organizacyjny V Konferencji Lektor HT 2023

Lektor High-Tech 2023

QUO VADIMUM?

Stwarzaj. Poszerzaj. Przekraczaj.

TECHNOLOGIA – POSTĘP – ROZWÓJ

Łódź 8-9 września 2023


Kampus B – budynek B14
Budynek Instytutu Fizyki Politechniki Łódzkiej
ul. Wólczańska 217/221 93-005 Łódź

Na terenie Kampusu B można skorzystać z płatnego parkingu. Parking jest otwarty do godziny 22:30; w godzinach nocnych wyjazd z parkingu możliwy jest jedynie od strony ul. Wólczańskiej.
Poniżej znajdą Państwo przydatne linki do regulaminu korzystania z parkingu wraz z cennikiem oraz interaktywnej mapy Politechniki Łódzkiej.
https://www.parking.p.lodz.pl/SiteTerms/Accept
https://nav.p.lodz.pl/

Parking cennik

 Mapka kampus B

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZGŁASZANIA ARTYKUŁÓW DO PUBLIKACJI

Artykuły należy przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału w V edycji Międzynarodowej Konferencji Lektor High-Tech 2023. Szczegóły dotyczące zgłoszenia do udziału w Konferencji znajdą Państwo w zakładce REJESTRACJA. Prezenterów zainteresowanych publikacją pokonferencyjną zapraszamy do odwiedzenia zakładki PUBLIKACJA.

Plakat Lektor HT 2023 3

Strona 1 z 4

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok