Call4papers - VI Konferencja Lektor HT 2024

Szanowni Państwo,

Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej
ma zaszczyt zaprosić na VI Konferencję dla nauczycieli i lektorów języków obcych, metodyków, firm i instytucji szkoleniowych oraz dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych pod honorowym patronatem JM Rektora Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenia Akademickich Ośrodków Nauczania Języków Obcych SERMO, British Council, Alliance Française, Instituto Cervantes, Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Polska, Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego i Prof-Europe Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego.

Lektor High-Tech 2024

Where AI and Creativity Converge, New Ideas Emerge!

Tam, gdzie AI spotyka się z kreatywnością, rodzą się nowe pomysły!

15 czerwca 2024 (sobota)

VI Konferencja Lektor High-Tech to kolejna edycja wydarzenia dedykowanego nauczycielom języków obcych, podczas którego siła sztucznej inteligencji połączy się z nieograniczonymi obszarami kreatywnych i sprawdzonych metod nauczania. Poprzez inspirujące sesje, interaktywne warsztaty i angażujące dyskusje, Lektor High-Tech 2024 ukaże, w jaki sposób AI może wzbogacić i uzupełnić praktyki nauczania i uczenia się języków obcych. Uczestnicy będą mieli okazję eksplorować innowacyjne podejścia, w których technologie AI sprawnie łączą się z kreatywnymi strategiami pedagogicznymi, otwierając nowe możliwości dla bardziej efektywnych i interesujących doświadczeń edukacyjnych dla studentów i uczniów.

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024 to okazja do promowania otwartości, stwarzania przestrzeni do wspólnych dialogów między nauczycielami języków obcych, ekspertami AI oraz profesjonalistami z branży edukacyjnej.

Dołącz do nas podczas VI Konferencji Lektor High-Tech 2024, gdzie innowacje AI spotykają się ze sztuką nauczania, inspirując nową falę kreatywności w edukacji językowej.

VI edycja Konferencji Lektor High-Tech 2024 obejmuje 2 bloki tematyczne:

Blok 1 AI i nowe technologie w nauczaniu języków obcych – innowacyjne rozwiązania i projekty IT, zastosowanie AI w edukacji językowej

Blok 2 Tradycyjnie, Kreatywnie, Na luzie – sprawdzone, tradycyjne, kreatywne pomysły – tradycyjna metodyka w klasie

_______________________________________

UCZESTNICY  

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli i lektorów języków obcych: pracowników centrów językowych przy uczelniach wyższych, szkół językowych oraz szkół powszechnych; trenerów, psychologów, mediatorów, a także dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych i mobilnych. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo podzielić się swoim doświadczeniem i refleksjami na temat wykorzystania różnorodnych nowoczesnych narzędzi, w tym AI w procesie dydaktycznym.  

 FORMY UCZESTNICTWA W KONFERENCJI  Wystąpienia w języku polskim lub angielskim

  • lekcje pokazowe (do 45 min. + 10 min. pytania) 
  • prelekcje (ok. 20 min + 10 minut pytania) 
  • prezentacje plakatowe
  • warsztaty praktyczne (ok. 60 minut) 

REJESTRACJA PRELEGENTÓW

Zgłoszenia wystąpień prelegentów formularz zgłoszenia prelegenta do dn. 30 kwietnia 2024.

W roku 2024 oferujemy prelegentom możliwość publikacji artykułu z wystąpienia w e-materiałach pokonferencyjnych. Format artykułu wraz z wytycznymi wydawnictwa będzie opublikowany stronie internetowej konferencji.*

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Rejestracja uczestników formularz zgłoszenia uczestnika do dn. 9 czerwca 2024

OPŁATAKONFERENCYJNA**   

Opłata rejestracyjna prelegenta – zgłoszenie do 30.04.2024 – 390 zł
Wczesna rejestracja uczestnika – zgłoszenie do 30.04.2024 – 350 zł
Późna rejestracja uczestnika – zgłoszenie do 09.06.2024 – 390 zł

KOMITET ORGANIZACYJNY:  

mgr Mariola Hejduk p.o. dyrektor CJPŁ
mgr Magdalena Gałaj 
mgr Izabella Łacińska-Wójcik
mgr Agata Rodak
mgr Iwona Wróblewska

---------------------------------------------------------

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona konferencji www.cj.p.lodz.pl/konferencja

*Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji wartości merytorycznej oraz zgodności przesłanych abstraktów z tematyką konferencji. 

**Opłata obejmuje: materiały konferencyjne, e-materiały pokonferencyjne, uczestnictwo w wieczornym wydarzeniu­, uczestnictwo w certyfikowanym warsztacie oraz przerwy kawowe i lunch w dniu 15 czerwca 2024

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok