ETS Global education and talent solutions - partnerem VI Konferencji Lektor HT 2024

W imieniu ETS Global education and talent solutions, partnera VI Konferencji Lektor HT 2024, z przyjemnością zapraszamy Państwa na wydarzenie online organizowane przez ETS EMEA - Virtual Seminar for English Language Teachers: Humanizing AI for Learning and Assessment zaplanowane na piątek, 24 maja 2024 r.

Virtual Seminar to coroczne wydarzenie zespołu merytorycznego ELT, ETS EMEA. Tegoroczna edycja skupia się wokół tematyki sztucznej inteligencji (AI), która w ostatnim czasie wyraźnie wpływa również na edukację językową.

Podczas wydarzenia mówcy odpowiedzą na m.in na pytania: jak wykorzystać AI, aby przyczyniała się do poprawy nauczania i uczenia się? Czy oceny wykorzystujące możliwości AI mogą pozostać zarówno wiarygodne, jak i sprawiedliwe?

Dla kogo?

Wydarzenie dedykowane jest nauczycielom/kom języka angielskiego, menadżerskiej kadrze akademickiej i szkół językowych, z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Afryki.

Dlaczego warto dołączyć?

Sesje z ekspertami ETS o odpowiedzialnym wykorzystaniu AI w edukacji językowej. Wskazówki, które pomogą wykorzystać AI w codziennej pracy nauczycieli języka obcego. Networking z lektorami i lektorkami z całego regionu EMEA. i wiele więcej!

Szczegóły:

Piątek, 24 Maja 2024, 13:00 – 17:00

Online, platforma ClickMeeting

Możliwość udziału online na żywo lub zapisy na pełne nagranie z wydarzenia.

Wydarzenie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Link do rejestracji: https://join.clickmeeting.com/elt-virtual-seminar/

Zapraszamy do przekazanie zaproszenia swoim współpracownikom, którzy mogą być zainteresowani udziałem - rejestracja jest już OTWARTA!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z organizatorami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ETS EMEA jest międzynarodowym oddziałem ETS, największej na świecie niezależnej organizacji zajmującej się testowaniem i badaniami w dziedzinie edukacji. ETS słynie z renomowanych narzędzi oceny kompetencji językowych, takich jak TOEFL®, TOEIC® czy GRE®, których podstawą są rygorystyczne badania i bezkompromisowe zaangażowanie w jakość.

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok