Meet our partner - Szkoła Językowa Edoo.pl

Szkoła językowa Edoo.pl działa od 2007 roku i od samego początku jej założeniem była nauka online. Szkoła corocznie przeprowadza ponad 100 tysięcy godzin zajęć i może się pochwalić ponad 30-stoma tysiącami zadowolonych uczniów i słuchaczy.

Lektorzy współpracujący ze szkołą mają zapewniony system szkoleń, tak aby, jak najefektywniej przekazywali wiedzę swoim uczniom. Szkoła językowa Edoo.pl ciągle się rozwija. Zatrudnia kilkaset lektorów z Polski i z zagranicy, głównie z Filipin, gdzie w Manili prowadzi centrum szkoleniowo-rekrutacyjne.

Uczniowie i słuchacze mogą liczyć na autorski system prowadzenia zajęć z tym samym lektorem przez cały okres trwania kursu. Zajęcia prowadzone od 7.00 do 22.00 umożliwiają dopasowanie kursu do grafików Klientów szkoły. Dużym wyróżnikiem wśród szkół językowych jest możliwość nabycia kursu bez podpisywania długoterminowej umowy.

edoopl logo