Oświadczenie Komitetu Organizacyjnego Konferencji Lektor HT 2022

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż Politechnika Łódzka stosuje się do rozporządzenia Premiera M. Morawieckiego, który podpisał zarządzenia przedłużające, do 30 czerwca 2022 r. do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) (Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 154 w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP ) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO (Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 153 w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego). Ma to związek z konfliktem zbrojnym na Ukrainie.

Mamy świadomość utrudnień dotyczących rejestracji Państwa zgłoszeń do udziału w konferencji, dlatego elastycznie wydłużyliśmy termin rejestracji prelegentów do 30 czerwca 2022. Niewykluczone jest, że rozważymy dalsze przedłużenia, tak aby umożliwić Państwu wzięcie udziału w naszym wydarzeniu.

W miarę możliwości prosimy o dokonywanie rejestracji za pośrednictwem odpowiednich formularzy w godzinach 06:00-22:00.

Za utrudnienia przepraszamy! W takiej rzeczywistości chwilowo przyszło nam żyć.

Komitet Organizacyjny Konferencji Lektor High-Tech 2022


Stopnie alarmowe są przede wszystkim sygnałem dla służb, żeby były gotowe do działania.

Stopnie alarmowe CRP dotyczą zagrożenia w cyberprzestrzeni. CHARLIE–CRP jest trzecim z czterech stopni alarmowych określonych w ustawie o działaniach antyterrorystycznych. Jest wprowadzany w przypadku wystąpienia zdarzenia potwierdzającego prawdopodobny cel ataku o charakterze terrorystycznym w cyberprzestrzeni albo uzyskania wiarygodnych informacji o planowanym zdarzeniu.

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok