Darmowe certyfikaty z języka angielskiego British Council EnglishScore

Darmowe Certyfikaty

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że British Council EnglishScore oferuje wszystkim uczestnikom tegorocznej konferencji Lektor High-Tech 2022 bezpłatne testy i certyfikaty z języka angielskiego.

EnglishScore to mobilny test i certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego w środowisku pracy od British Council. Certyfikat EnglishScore jest uznawany na całym świecie przez pracodawców, uniwersytety i instytucje rządowe. Ma już ponad 5 milionów użytkowników.

Każdy uczestnik konferencji Lektor High-Tech 2022 może za darmo przystąpić do testu Core Skills lub Speaking i otrzymać międzynarodowy certyfikat o wartości 20 USD.

Ponadto uzyskają Państwo dostęp do własnego Dashboardu (panelu administracji testu) umożliwiającego darmowe testowanie i certyfikację dla 5 studentów.

Odbierz darmowe certyfikaty

BC EnglishScore logo purple 1024 2 002

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o British Council EnglishScore, dyrektor regionalny p. George Eiloart wystąpi na naszej konferencji  o godzinie 12:40 z prezentacją pt.: Wykorzystanie sztucznej inteligencji w ocenie języka angielskiego w EnglishScore.

Podczas wydarzenia można będzie również odwiedzić stoisko British Council EnglishScore i porozmawiać z przedstawicielami organizacji.

Do zobaczenia w Łodzi 10 września 2022

Komitet Organizacyjny Konferencji Lektor HT 2022