Konkurs "Gdzie dotarł Lew Leon z Lektorem HT 2022?"

IV Konferencja LEKTOR HIGH-TECH 2022

Nowa rzeczywistość, nowe możliwości offline - online - onlife

Łódź, 10 września 2022

"Gdzie dotarł Lew Leon z Lektorem High-Tech 2022"?

Lew Leon to mały podróżnik! Mamy taki zwyczaj na Politechnice Łódzkiej, że zabieramy go na wymiany studenckie oraz mobilności kadry. Zwiedził już mnóstwo krajów i odwiedził wiele uczelni i szkół w kraju i za granicą. Tym razem trafił do Państwa toreb z materiałami konferencyjnymi podczas IV Konferencji Lektor High-Tech, a w nich do Państwa domów, uczelni, szkół i firm.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, gdzie dotarł wraz z Państwem. Wystarczy, że zrobią Państwo zdjęcie Lewka Leona w nowej rzeczywistości, w miejscu, do którego trafił i prześlą nam je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2022 z dopiskiem „LEW LEON POZDRAWIA Z…”

Nadesłane zdjęcia opublikujemy na stronie Konferencji Lektor HT oraz na profilu konferencji na FB, a trzy najciekawsze, które sami Państwo wybiorą w głosowaniu, nagrodzimy. Nagroda główna – darmowy udział w V EDYCJI KONFERENCJI LEKTOR HIGH-TECH 2023 😊.

Czekamy na Państwa zdjęcia!