Olimpiada LangTech 2019

Zapraszamy serdecznie na I edycję Olimpiady LangTech dedykowanej uczniom i nauczycielom szkół średnich województwa łódzkiego.

I etap Olimpiady odbędzie się w placówkach macierzystych uczniów w październiku 2019, natomiast II etap Olimpiady przeprowadzony zostanie na terenie Centrum Językowego PŁ w listopadzie 2019. Udział w olimpiadzie LangTech jest w pełni bezpłatny. Dla najlepszych uczniów przewidzieliśmy cenne nagrody rzeczowe wśród których znajdą się nagrody książkowe, multimedia oraz gadżety, które ucieszą każdego nastolatka.

Zapraszamy serdecznie do czynnego udziału w naszej imprezie.