Informacje dla ucznia 2021

Drodzy Uczniowie,

Jeśli tu dotarliście to oznacza, że jesteście pasjonatami językowymi, lubicie nowinki technologiczne i interesujecie się rozwojem nauki. Kto wie, może to Wy już niedługo staniecie się dumnymi studentami Politechniki Łódzkiej :)

Poniżej znajdziecie szereg niezbędnych informacji dotyczących naszej Olimpiady, Dla najlepszych przewidzieliśmy cenne nagrody rzeczowe. Jedynym warunkiem aby je zdobyć to zgłosić swojemu nauczycielowi chęć uczestnictwa w teście. Nasza olimpiada będzie miała charakter cykliczny, więc jeśli jeszcze nie czujecie się na siłach, aby wziąć w niej udział, możecie też spróbować za rok.

Olimpiada LangTech 2021 będzie odbędzie się w formie zdalnej. Dodatkowo Komitet Organizacyjny Olimpiady postanowił, że Olimpiada LangTech 2021 będzie przebiegała jednoetapowo i odbędzie się na platformie internetowej Politechniki Łódzkiej https://infimat.p.lodz.pl/home w dniu 19 marca 2021 (piątek) o godzinie 09:00.

Czas trwania testu: 60 minut.

Indywidualna rejestracja uczestników Olimpiady od dnia 21 grudnia 2020 do dnia 15 lutego 2021. Po tym terminie rejestracja i udział w Olimpiadzie nie będą już możliwe.

Uczniowie zobowiązani są do utworzenia konta i dokonania rejestracji na platformie INFIMAT przy pomocy szkolnego adresu e-mail.


Poniżej, w ramach ćwiczeń językowych możecie zapoznać się z testami z poprzedniej edycji.

Przykładowy test z kluczem - poprzednia edycja olimpiady ETAP SZKOLNY

Przykładowy test - poprzednia edycja olimpiady LangTech 2019 - ETAP SZKOLNY etap szkolny KLUCZ ODPOWIEDZI LangTech2019

Przykładowy test -poprzednia edycja olimpiady LangTech 2019 - ETAP FIANAŁOWY etap finałowy KLUCZ ODPOWIEDZI LangTech2019

Wykaz podreczników z zakresu języka ogólnego - General English

Wykaz podręczników z zakresu języka technicznego

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok