Szkolenie dla nauczycieli Edycji 2021

Czym jest kreatywność? Jak pracować nad swoją kreatywnością? Kreatywny nauczyciel, czyli...? Kreatywna klasa - czy to możliwe? Kto się boi kreatywności?
Na te, i inne pytania odpowiemy w trakcie warsztatu "O kreatywności w pracy nauczyciela języka obcego.", który przeprowadzimy dla Państwa w ramach tegorocznej edycji Olimpiady LangTech 2021.
Żeby wziąć w nim udział wystarczy zachęcić swoich uczniów do udziału w II edycji Olimpiady LangTech oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy WARSZTAT "O kreatywności w pracy nauczyciela języka obcego."
Szkolenie poprowadzi mgr Krystyna Breszka–Jędrzejewska: Dyrektor Centrum Językowego PŁ, nauczyciel akademicki z dwudziestoletnim stażem, metodyk, trener edukacji - specjalizuje się w szkoleniach z zakresu andragogiki i aktywnych metod kształcenia; szkoleniowiec Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych; coach edukacji i zarządzania.
Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się online, w dniu 18 marca 2021 (czwartek) o godz. 17:00 (termin może ulec zmianie). Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz link do logowania otrzymają Państwo indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Przypominamy, że w tym roku szkolnym uczniowie rejestrują się do udziału w Olimpiadzie samodzielnie, na platformie PŁ - LINK DO ZGŁOSZENIA DLA UCZNIA.

Olimpiada Langtech 2021 - odbędzie się 19 marca (piątek) o godz. 9:00 - na Platformie Politechniki Łódzkiej InFIMAT

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

Komitet Organizacyjny Olimpiady LangTech

 
Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok