Informacje dla ucznia 2022

Drodzy Uczniowie,

Jeśli tu dotarliście to oznacza, że jesteście pasjonatami językowymi, lubicie nowinki technologiczne i interesujecie się rozwojem nauki. Kto wie, może to Wy już niedługo zostaniecie studentami Politechniki Łódzkiej :)

Poniżej znajdziecie szereg niezbędnych informacji dotyczących naszej Olimpiady. Dla najlepszych przewidzieliśmy cenne nagrody rzeczowe. Jedynym warunkiem aby je zdobyć to zgłosić swojemu nauczycielowi chęć uczestnictwa w teście. Nasza olimpiada będzie miała charakter cykliczny, więc jeśli jeszcze nie czujecie się na siłach, aby wziąć w niej udział, możecie też spróbować za rok.

Olimpiada 2022 przebiega dwuetapowo.

I etap – eliminacje szkolne, odbędzie się w szkołach 25 marca 2022 r. (piątek) o godzinie 09:00 i będzie miał formę pisemnego testu. Liczba punktów do zdobycia: 70. Czas trwania testu: 60 minut.

II etap - finałowy, odbędzie się w formie stacjonarnej, w CJPŁ w dniu 8 kwietnia 2022 r. (piątek) o godzinie 09:00. Liczba punktów do zdobycia 100. Czas trwania testu: 90 minut.

W przypadku zagrożenia epidemicznego, Centrum Językowe PŁ zastrzega sobie prawo do wyłonienia laureatów na podstawie wyników I etapu.

Do udziału w Olimpiadzie 2022 przygotowujecie się samodzielnie, korzystając z opieki szkoły i pomocy swojego nauczyciela języka angielskiego..

Ilość uczestników Olimpiady etapu szkolnego jest nieograniczona. Chęć udziału w Olimpiadzie zgłaszacie nauczycielowi odpowiedzialnemu za przeprowadzenie eliminacji szkolnych, najpóźniej do dnia 11 marca (piątek) 2022 r.


Poniżej, w ramach ćwiczeń językowych możecie zapoznać się z testami z poprzedniej edycji.

Przykładowy test z kluczem - poprzednia edycja olimpiady ETAP SZKOLNY

Przykładowy test - poprzednia edycja olimpiady LangTech 2019 - ETAP SZKOLNY etap szkolny KLUCZ ODPOWIEDZI 2019

Przykładowy test -poprzednia edycja olimpiady LangTech 2019 - ETAP FIANAŁOWY etap finałowy KLUCZ ODPOWIEDZI 2019

Wykaz podreczników z zakresu języka ogólnego - General English

Wykaz podręczników z zakresu języka technicznego

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok