Wysyłka materiałów do Olimpiady LangTECH

W dniu 8 października 2019 rozpoczynamy wysyłkę materiałów do Państwa szkół. Placówki objęte patronatem PŁ otrzymają gotowe materiały dla uczniów, natomiast pozostałe szkoły otrzymają test do powielenia w szkołach.

Nagrania do cześci SŁUCHANIE - wyślemy do Państwa w postaci plików .mp3 na adres mailowy szkoły, a nie jak informowaliśmy wcześniej na adres podany przy zgłoszeniu szkoły do olimpiady.

Oczywiście przypominamy, że materiały od nas otrzymane są ŚCIŚLE TAJNE i pod żadnym pozorem nie należy ich udostępniać uczniom przed olimpiadą. Prosimy o potwierdzenie mailem faktu otrzymania wysłanych przez nas arkuszy.

Klucz do zadań zostanie umieszczony na stronie internetowej Olimpiady w dniu konkursu tj. 15 października 2019 o godz. 12:00.