Olimpiada LangTech On-line 19 marca 2021 o godz. 9:00

Drodzy Nauczyciele i Drodzy Uczniowie,

Z przyjemnością informujemy, że od poniedziałku 21 grudnia 2020 do 15 lutego 2021 prowadzimy elektroniczne zapisy do udziału w II edycji Olimpiady LangTech 2021. Zgłoszenia na platformie INFIMAT PŁ w zakładce konkursy LangTech. Finał olimpiady 19 marca 2021 o godz. 9:00.

W bieżącym roku Olimpiada odbędzie się w pełni online i będzie miała tylko jeden etap. Szczegóły w regulaminie LangTech 2021W tym roku szkolnym uczniowie zgłaszają się do udziału w olimpiadzie samodzielnie. W tym celu należy wypełnienić krótki formularz rejestracyjny.

Prosimy o umożliwienie uczniom udziału w olimpiadzie w dn. 19 marca 2021 (piątek) od godz. 9:00.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy cenne nagrody rzeczowe, a dodatkowo, trzech najlepszych uczniów otrzyma w procesie rekrutacyjnym na wybrany kierunek Politechniki Łódzkiej 100% punktów z języka angielskiego.

Zapraszamy serdecznie.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub koordynator Olimpiady mgr Rober Pawłowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.