Zgłoszenie ucznia do udziału w Olimpiadzie LangTech 2021

Szanowni Państwo,

w tegorocznej II. edycji ogólnopolskiej Olimpiady j angielskiego z elementami technicznymi LangTech 2021 uczestnicy-uczniowie zgłaszają się do udziału w konkursie samodzielnie po zarejestrowanu konta uczestnika na platformie INFIMAT Politechniki Łódzkiej. Prosimy o przekazanie uczniom informacji o zmianie.

Na ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W OLIMPIADZIE czekamy od 21.12.2020 do 15.02.2021.

W trakcie rejestracji uczniowie wypełniają krótki formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie uczestnika zawiera:
a. imię i nazwisko ucznia;
b. numer telefonu ucznia wraz ze szkolnym adresem e-mail;
c. pełną nazwę i adres szkoły wraz z numerem telefonu;
d. imię i nazwisko oraz e-mail nauczyciela odpowiedzialnego za przygotowanie ucznia do Olimpiady.

Prosimy nauczycieli o udostępnienie uczniom służbowych adresów e-mailowych.

Tegoroczna, II. Olimpiada LangTech 2021 odbędzie się 19 marca 2020 w godz. 9:00-10:00, w formacie zdalnym, również na platformie INFIMAT PŁ, a zwycięzcę i laureatów wyłonimy już po pierwszym etapie konkursu.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM Olimpiady LANGTECH 2021 oraz z wykazem lektur z zakresu języka ogólnego i technicznego.

Zapraszamy serdecznie.