Logowanie do arkusza Olimpiady LangTech 2021

Drodzy Uczniowie,

Dostęp do arkusza z zadaniami konkursowymi będzie możliwy wyłącznie w dniu 19 marca 2021 od godz. 9:00. Przed rozpoczęciem Olimpiady prosimy o przygotowanie i sprawdzenie sprzętu komputerowego oraz jakości łącza internetowego jakim dysponujecie.

1. Logowanie do arkusza konkursowego odbędzie się za pośrednictwem platformy INFIMAT PŁ.

langtech3

2. Na stronie głównej platformy, prosimy odnaleźć Olimpiadę LangTech 2021, , a następnie zalogować się do systemu, używając adresu mailowego i hasła podanego przy rejestracji do udziału w Olimpiadzie.

LangTech 3

3. Zadania konkursowe pojawią się automatycznie, po poprawnym zalogowaniu się ucznia na platformie.

langtech2

4. Czas na rozwiązanie testu: 90 minut (od momentu otwarcia arkusza).

5. Prosimy o uważne czytanie poleceń do zadań i stosowanie się do instrukcji w nich zawartych.

6. Wielkość liter wpisywanych do arkusza konkursowego nie ma znaczenia. Platforma przyjmuje następujące warianty odpowiedzi np. technology, TECHNOLOGY.

POWODZENIA!

Komitet Organizacyjny Olimpiady LangTech 2021