Studia II stopnia

PROGRAM KSZTAŁCENIA 2020- studia polskojęzyczne

dla studentów rozpoczynających studia od 2020 r. lub później

Zgodnie z Uchwałą Senatu PŁ Nr 20/2020 z dnia 20 kwietnia 2020r. w programach studiów II stopnia określa się zajęcia związane z przygotowaniem artykułu naukowego i prezentacji naukowej w języku obcym w wymiarze 45 godzin, którym przypisuje się 2 punkty ECTS; zajęcia te współprowadzone są przez nauczycieli akademickich z wydziałów i lektorów Centrum Językowego.

W oparciu o powyższe zajęcia będą realizowane w wymiarze jednego semestru (45 godzin dla studiów stacjonarnych oraz 30 godzin dla studiów niestacjonarnych) na poziomie B2+. Nie ma możliwości realizowania lektoratu na poziomie niższym niż B2+.

Wymagania wstępne - kompetencje jezykowe na poziomie min. B2.

Zajęcia odbywają się w grupach dziekańskich.

Studenci, zainteresowani realizacją przedmiotu z języka innego niż angielski, proszeni są o kontakt z koordynatorem przedmiotu mgr Agnieszką Świderek.

Koordynator studiów II stopnia (Język obcy dla celów naukowych) - mgr Agnieszka Świderek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podanie do Dyrektora CJPŁ

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok