Studia II stopnia

    Zgodnie z Uchwałą Senatu PŁ Nr 2/2019 z dnia 27 lutego 2019 lektorat na studiach 2-go stopnia realizowany jest w wymiarze jednego semestru (45 godzin – studia stacjonarne, 30 godzin – studia niestacjonarne) na poziomie B2+. Nie ma możliwości realizowania lektoratu na poziomie niższym niż B2+.

W celu przypisania do grupy lektoratowej studenci powinni stawić się na pierwsze zajęcia, na których odbywa się test diagnostyczny. W ciągu tygodnia od napisania testu, na stronie www.cj.p.lodz.pl opublikowana zostanie lista studentów z przydziałem do grup poszczególnych lektorów. Na pierwszych zajęciach studenci są także informowani o zasadach realizacji zajęć z języka obcego na studiach 2-go stopnia oraz o możliwości zwolnienia z lektoratu na podstawie określonych dokumentów.
W przypadku niestawienia się na pierwsze zajęcia, studenci zobowiązani są do osobistego kontaktu z koordynatorem studiów 2-go stopnia, mgr Małgorzaty Anteckiej-Jaśkiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w godzinach dyżurów koordynatorskich celem przydziału do grupy, nie później niż do końca drugiego tygodnia zajęć. Studenci zainteresowani realizacją lektoratu z języka innego niż angielski na obowiązującym na studiach 2-go stopnia poziomie B2+ proszeni są o bezpośredni kontakt z koordynatorem podczas pierwszych zajęć lub w czasie dyżuru koordynatorskiego w pierwszym tygodniu nowego semestru.

Koordynator studiów II stopnia - mgr Małgorzata Antecka-Jaśkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podanie do pani Dyrektor ds. Dydaktycznych

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.