Lektorat uzupełniający

Lektorat uzupełniający to DODATKOWA oferta zajęć z języków obcych dedykowana tylko i wyłącznie studentom Politechniki Łódzkiej.

Oprócz regularnego, obowiązkowego lektoratu dla studiów stacjonarnych (180h zajęć) oraz dla studiów niestacjonarych (120h) studenci PŁ mogą uczyć się dowolnego, innego języka obcego.
Możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach językowych w ramach lektoratu uzupełniającego nie jest jednak alternatywą dla w/w lektoratu obowiązkowego wynikającego z programu studiów i związana jest z uregulowaniem dodatkowej opłaty.

Lektorat uzupełniający to oferta skierowana również do studentów, którzy chcą powtórzyć lub utrwalić treści lektoratu obowiązkowego, nie tracąc semestru zajęć, w przypadku niezaliczenia konkretnego bloku zajęć z bieżącego seemstru.

Po wniesieniu opłaty na konto podane poniżej studenci zostają dopisani do istniejących grup lektoratowych w miarę dostępnych miejsc. Student/ -tka samodzielnie musi zweryfikować bieżący plan zajęć ZIMA 2019/2020 i skonsultować się z lektorem prowadzącym zajęcia, czy istnieje możliwość dopisania do danej grupy w ramach lektoratu uzupełniającego. Po usyskaniu zgody lektora prowadzacego, wnosi na konto CJPŁ (podane poniżej) opłatę za wybraną ilosć godzin zajęć dodatkowych i następnie OBOWIĄZKOWO zgłasza się do koordynatora z potwierdzeniem wpłaty za dane zajecia.
Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach w ramach LEKTORATU UZUPEŁNIAJĄCEGO wynosi:

  • 100zł  za 30 godzin lekcyjnych
  • 140zł za 40 godzin lekcyjnych
  • 180zł za 60 godzin lekcyjnych
  • nr konta do wpłat za uczestnictwo w zajęciach: 84 1240 3028 1111 0010 5073 7063 z dopiskiem Lektorat uzupełniający

Kontakt:

mgr Robert Pawłowski lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.