Lektorat uzupełniający

Lektorat uzupełniający to DODATKOWA oferta zajęć z języków obcych dedykowana tylko i wyłącznie studentom Politechniki Łódzkiej.

Lektorat obowiązkowy to dla ciebie za mało?
Masz ochotę uczyć się również innego, dowolnego języka obcego?
Chcesz powtórzyć lub utrwalić treści lektoratu obowiązkowego?

Taką możliwość daje ci LEKTORAT UZUPEŁNIAJĄCY. Pamiętaj jednak, że nie jest to alternatywa dla lektoratu obowiązkowego wynikającego z programu studiów. Ponadto związany jest on z koniecznością wniesienia dodatkowej opłaty:

  • 100zł  za 30 godzin lekcyjnych
  • 140zł za 40 godzin lekcyjnych
  • 180zł za 60 godzin lekcyjnych

Jak zapisać się na lektorat uzupełniający? To proste:

  1. Sprawdź kto i w jakim terminie prowadzi interesujące cię zajęcia. Informację tę znajdziesz zawsze w bieżącym planie zajęć CJ PŁ.
  2. Skontaktuj się mailowo lub osobiście z lektorem prowadzącym zajęcia i zapytaj, czy istnieje możliwość dopisania do danej grupy w ramach lektoratu uzupełniającego.
  3. Po uzyskaniu zgody lektora prowadzącego wpłać na podany numer konta kwotę za wybraną ilość godzin zajęć dodatkowych: 

    nr konta do wpłat za uczestnictwo w zajęciach: 84 1240 3028 1111 0010 5073 7063 w tytule przelewu Lektorat uzupełniający

  4. Następnie OBOWIĄZKOWO prześlij mailem potwierdzenie przelewu lektorowi prowadzącemu twój lektorat uzupełniający.

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok