Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Po zakończeniu oficjalnego terminu rejestracji uczestnika (09.06.24) do udziału w VI Konferencji Lektor High-Tech 2024 zapraszamy zainteresowanych do zgłoszania się za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komitet Organizacyjny VI Konferencji Lektor HT 2024

Reklama FB NEW 2 Lektor HT 2023

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami prelegentów VI Konferencji Lektor High-Tech 2024 w zakładce PRELEGENCI.

Rejestracja uczestników VI Konferencja Lektor High-Tech 2024 będzie otwarta do dnia 9 czerwca 2024. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do nas w sobotę 15 czerwca 2024 zapraszamy do zgłoszenia za pomocą FORMULARZA UCZESTNIKA.

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy dane niezbędne do dokonania płatności za udział w VI Konferencji Lektor High-Tech 2024. Z góry dziękujemy za czasowe wpłaty.

OPŁATA KONFERENCYJNA
Późna rejestracja uczestnika – zgłoszenie do 09.06.2024 – 390 zł

*Opłata obejmuje: materiały konferencyjne oraz przerwy kawowe i lunch w dniu 15 czerwca 2024

Dane do przelewu / Data for the transfer:

Politechnika Łódzka Centrum Językowe
Al. Politechniki 12 , 93-590 Łódź
NIP 727 002 18 95
REGON 000001583
Numer konta bankowego / Bank account number84 1240 3028 1111 0010 5073 7063 Bank PEKAO SA.
Tytuł przelewu / Transfer title: Konferencja Lektor High-Tech 2024

w razie pytań pozostajemy do dyspozycji

Komitet Organizacyjny VI Konferencji Lektor High-Tech 2024

---

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona konferencji www.cj.p.lodz.pl/konferencja

W imieniu ETS Global education and talent solutions, partnera VI Konferencji Lektor HT 2024, z przyjemnością zapraszamy Państwa na wydarzenie online organizowane przez ETS EMEA - Virtual Seminar for English Language Teachers: Humanizing AI for Learning and Assessment zaplanowane na piątek, 24 maja 2024 r.

Virtual Seminar to coroczne wydarzenie zespołu merytorycznego ELT, ETS EMEA. Tegoroczna edycja skupia się wokół tematyki sztucznej inteligencji (AI), która w ostatnim czasie wyraźnie wpływa również na edukację językową.

Podczas wydarzenia mówcy odpowiedzą na m.in na pytania: jak wykorzystać AI, aby przyczyniała się do poprawy nauczania i uczenia się? Czy oceny wykorzystujące możliwości AI mogą pozostać zarówno wiarygodne, jak i sprawiedliwe?

Dla kogo?

Wydarzenie dedykowane jest nauczycielom/kom języka angielskiego, menadżerskiej kadrze akademickiej i szkół językowych, z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Afryki.

Dlaczego warto dołączyć?

Sesje z ekspertami ETS o odpowiedzialnym wykorzystaniu AI w edukacji językowej. Wskazówki, które pomogą wykorzystać AI w codziennej pracy nauczycieli języka obcego. Networking z lektorami i lektorkami z całego regionu EMEA. i wiele więcej!

Szczegóły:

Piątek, 24 Maja 2024, 13:00 – 17:00

Online, platforma ClickMeeting

Możliwość udziału online na żywo lub zapisy na pełne nagranie z wydarzenia.

Wydarzenie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Link do rejestracji: https://join.clickmeeting.com/elt-virtual-seminar/

Zapraszamy do przekazanie zaproszenia swoim współpracownikom, którzy mogą być zainteresowani udziałem - rejestracja jest już OTWARTA!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z organizatorami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ETS EMEA jest międzynarodowym oddziałem ETS, największej na świecie niezależnej organizacji zajmującej się testowaniem i badaniami w dziedzinie edukacji. ETS słynie z renomowanych narzędzi oceny kompetencji językowych, takich jak TOEFL®, TOEIC® czy GRE®, których podstawą są rygorystyczne badania i bezkompromisowe zaangażowanie w jakość.

Strona 1 z 15

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok