Język angielski

"Language is the road map of a culture. It tells you where its people come from and where they are going."

Rita Mae Brown

Lektor High-Tech       LangTech
  • mgr Małgorzata Antecka-Jaśkiewicz

    Małgorzata Antecka-Jaśkiewicz

    malgorzata.antecka@p.lodz.pl

    01.07 07:30-09:00
    03.07 07:30-09:00
    05.07 11:00-12:30
    08.07 07:30-09:00
    13.09 07:30-09:00
    16.09 10:30-12:00

  • mgr Dominika Biernat

    Dominika Biernat

    dominika.biernat@p.lodz.pl

    28.06 18:00-19:30
    01.07 10:30-12:00
    03.07 12:00-13:30
    08.07 12:00-13:30
    11.09 11:00-12:30
    16.09 16:30-18:00

  • mgr Katarzyna Bochenek

    Katarzyna Bochenek

    katarzyna.bochenek@p.lodz.pl

    pt. 10:15-11:45
    sob. 08:30-10:00

  • mgr Krystyna Breszka-Jędrzejewska

    Krystyna Breszka-Jędrzejewska

    krystyna.breszka-jedrzejewska@p.lodz.pl

    28.06 13:00-14:30
    01.07 16:00-17:30
    03.07 12:00-13:30
    09.07 12:00-13:30
    10.09 13:00-14:30
    16.09 08:00-09:30

  • mgr Grażyna Budzińska

    Grażyna Budzińska

    grazyna.budzinska@p.lodz.pl

    IFE

  • dr Katarzyna Budzińska

    Katarzyna Budzińska

    katarzyna.budzinska@p.lodz.pl

    27.06 09:00-10:30
    10.09 09:00-10:30
    11.09 10:30-12:00
    12.09 12:00-13:30
    13.09 12:00-13:30
    17.09 10:30-12:00

  • mgr Agnieszka Burcan-Krawczyk

    Agnieszka Burcan-Krawczyk

    agnieszka.burcan-krawczyk@p.lodz.pl

    01.07 08:15-09:45
    03.07 18:30-20:00
    04.07 13:30-14:45
    09.07 15:00-16:30
    11.09 08:15-09:45
    18.09 10:00-11:30

  • mgr Marta Dziubińska

    Marta Dziubińska

    marta.dziubinska@p.lodz.pl

    29.06 09:00-10:30
    02.07 07:30-09:00
    03.07 07:30-09:00
    09.07 12:00-13:30
    11.09 11:00-12:30
    16.09 16:00-17:30

  • mgr Wioleta Fabijańska

    Wioleta Fabijańska

    wioleta.fabijanska@p.lodz.pl

    28.06 13:30-15:00
    03.07 13:00-14:30
    08.07 17:00-18:30
    09.07 13:00-14:30
    10.09 13:30-15:00
    12.09 17:00-18:30

  • mgr Magdalena Gałaj

    Magdalena Gałaj

    magdalena.galaj@p.lodz.pl

    27.06 08:15-09:45
    01.07 13:00-14:30
    05.07 08:15-09:45
    08.07 08:15-09:45
    09.09 08:15-09:45
    16.09 08:15-09:45

  • mgr Dorota Gostkowska-Kulak

    Dorota Gostkowska-Kulak

    dorota.gostkowska-kulak@p.lodz.pl

    01.07 10:30-12:00
    03.07 13:00-14:30
    04.07 13:00-14:30
    09.07 15:00-16:30
    11.09 10:30-12:00
    16.09 10:00-11:30

  • mgr Ewa Halsagard

    Ewa Halsagard

    ewa.halsagard@p.lodz.pl

    28.06 09:00-10:30
    01.07 11:00-12:30
    03.07 12:00-13:30
    05.07 08:30-10:00

  • mgr Mariola Hejduk

    Mariola Hejduk

    mariola.hejduk@p.lodz.pl

    01.07 13:00-14:30
    03.07 13:00-14:30
    05.07 09:30-11:00
    09.07 09:30-11:00
    11.07 09:00-10:30
    11.09 11:00-12:30
    13.09 13:00-14:30

  • mgr Magdalena Jarniewicz

    Magdalena Jarniewicz

    magdalena.jarniewicz@p.lodz.pl

    27.06 13:00-14:30
    28.06 14:00-15:30
    29.06 11:00-12:30
    01.07 11:00-12:30
    10.09 14:00-15:30
    14.09 11:00-12:30

  • mgr Magda Jasińska

    Magda Jasińska

    magda.jasinska@p.lodz.pl

    28.06 15:00-16:30
    02.07 16:00-17:30
    04.07 16:00-17:30
    09.07 13:00-14:30
    10.09 16:00-17:30
    13.09 13:00-14:30

  • mgr Justyna Jaworska

    Justyna Jaworska

    justyna.jaworska@p.lodz.pl

    27.06 08:00-09:30
    29.06 08:30-10:00
    03.07 12:30-14:00
    09.07 12:30-14:00
    12.09 16:00-17:30
    16.09 08:30-10:00

  • mgr Aleksandra Kaczmarek

    Aleksandra Kaczmarek

    aleksandra.kaczmarek@p.lodz.pl

    01.07 08:00-09:30
    03.07 08:00-09:30
    05.07 08:00-09:30
    09.07 08:00-09:30
    11.09 08:00-09:30
    17.09 08:00-09:30

  • mgr Zuzanna Kiermasz

    Zuzanna Kiermasz

    zuzanna.kiermasz@p.lodz.pl

    27.06 13:00-14:30
    01.07 14:00-15:30
    03.07 11:00-12:30
    09.07 11:00-12:30
    11.09 12:30-14:00
    14.09 09:30-11:00

  • mgr Agnieszka Kleczkowska

    Agnieszka Kleczkowska

    agnieszka.kleczkowska@p.lodz.pl

    28.06 15:30-17:00
    01.07 15:30-17:00
    03.07 16:30-18:00
    05.07 11:00-12:30
    13.09 12:30-14:00
    17.09 17:00-18:30

  • mgr Piotr Korsak

    Piotr Korsak

    piotr.korsak@p.lodz.pl

     

  • mgr Adrianna Kozłowska

    Adrianna Kozłowska

    adrianna.kozlowska@p.lodz.pl

    28.06 09:30-11:00
    01.07 10:00-11:30
    04.07 11:00-12:30
    09.07 11:00-12:30

  • mgr Elżbieta Krawczyk

    Elżbieta Krawczyk

    elzbieta.krawczyk@p.lodz.pl

    28.06 10:00-11:30
    02.07 09:30-11:00
    03.07 10:00-11:30
    09.07 11:30-13:00
    11.09 09:30-11:00
    12.09 09:30-11:00
    18.09 09:30-11:00
    IFE (105)

  • mgr Liliana Krzeszewska-Sierakowska

    Liliana Krzeszewska-Sierakowska

    liliana.krzeszewska-sierakowska@p.lodz.pl

    27.06 11:00-12:30
    01.07 14:00-15:30
    05.07 13:30-15:00
    09.07 14:00-15:30
    11.09 12:00-13:30
    18.09 11:00-12:30

  • mgr Karol Kurzejamski

    Karol Kurzejamski

    karol.kurzejamski@p.lodz.pl

    27.06 09:00-10:30
    01.07 13:30-15:00
    03.07 14:30-16:00
    09.07 14:30-16:00
    11.09 13:30-15:00
    17.09 09:00-10:30

  • mgr Izabella Łacińska-Wójcik

    Izabella Łacińska-Wójcik

    izabella.lacinska-wojcik@p.lodz.pl

    27.06 08:00-09:30
    01.07 08:00-09:30
    03.07 12:00-13:30
    05.07 08:00-09:30
    11.09 08:00-09:30
    12.09 12:00-13:30

  • mgr Joanna Łyżwa

    Joanna Łyżwa

    joanna.lyzwa@p.lodz.pl

    01.07 10:00-11:30
    03.07 12:30-14:00
    08.07 12:30-14:00
    09.07 11:00-12:30

  • mgr Ewa Mierosławska

    Ewa Mierosławska

    ewa.mieroslawska@p.lodz.pl

    29.06 08:15-09:45
    14.09 08:15-09:45

  • mgr Joanna Miłosz-Bartczak

    Joanna Miłosz-Bartczak

    joanna.milosz-bartczak@p.lodz.pl

    27.06 11:00-12:30
    01.07 08:30-10:00
    02.07 09:00-10:30
    03.07 09:00-10:30
    16.09 10:30-12:00
    18.09 10:30-12:00
    IFE sala 9

  • mgr Ewa Muszczynko

    Ewa Muszczynko

    ewa.muszczynko@p.lodz.pl

    śr. 12:15-13:45

  • dr Magdalena Nowacka

    Magdalena Nowacka

    magdalena.nowacka@p.lodz.pl

    czw. 12:15-13:45

  • mgr Anna Ocetek

    Anna Ocetek

    anna.ocetek@p.lodz.pl

    01.07 12:30-16:00
    06.07 10:00-11:30
    08.07 15:00-16:30
    09.07 13:00-14:30
    14.09 10:00-11:30
    16.09 11:00-12:30

  • mgr Aneta Paneth

    Aneta Paneth

    aneta.paneth@p.lodz.pl

    27.06 09:30-11:00
    29.06 09:00-10:30
    01.07 11:00-12:30
    03.07 14:00-15:30
    11.09 11:00-12:30
    16.09 10:00-11:30

  • mgr Robert Pawłowski

    Robert Pawłowski

    robert.pawlowski@p.lodz.pl

    27.06 13:00-14:30
    01.07 10:30-12:00
    05.07 12:00-13:30
    09.07 12:30-14:00
    10.09 14:00-15:30
    11.09 10:30-12:00

  • mgr Szymon Pędziwiatr

    Szymon Pędziwiatr

    szymon.pedziwiatr@p.lodz.pl

    03.07 10:00-11:30
    05.07 08:30-10:00
    06.07 08:30-10:00
    08.07 16:00-17:30
    09.09 10:00-11:30
    16.09 16:00-17:30

  • mgr Małgorzata Pietrzak

    Małgorzata Pietrzak

    malgorzata.pietrzak@p.lodz.pl

    02.07 10:00-11:30
    08.07 11:00-12:30
    12.09 10:00-11:00
    17.09 10:00-11:00

  • mgr Barbara Rosicka-Koczur

    Barbara Rosicka-Koczur

    barbara.rosicka-koczur@p.lodz.pl

    27.06 18:00-19:30
    03.07 10:30-12:00
    05.07 11:00-12:30
    09.07 11:00-12:30
    09.09 10:00-11:30
    11.09 12:00-13:30
    16.09 16:00-17:30

  • mgr Anna Ruszczyńska-Bujnowicz

    Anna Ruszczyńska-Bujnowicz

    anna.ruszczynska-bujnowicz@p.lodz.pl

    28.06 14:00-15:30
    01.07 12:30-14:00
    02.07 16:00-17:30
    06.07 08:30-10:00
    14.09 08:30-10:00
    16.09 11:00-12:30

  • dr John Speller

    John Speller

    john.speller@p.lodz.pl

    27.06 09:00-10:30
    28.06 11:00-12:30
    02.07 09:00-10:30
    09.07 09:00-10:30
    16.09 09:00-10:30
    17.09 09:00-10:30
    IFE

  • mgr Magdalena Stawiana-Sarumi

    Magdalena Stawiana-Sarumi

    magdalena.stawiana-sarumi@p.lodz.pl

    28.06 14:15-15:45
    01.07 12:15-13:45
    16.09 16:15-17:45

  • mgr Marzena Stawicka

    Marzena Stawicka

    marzena.stawicka@p.lodz.pl

    01.07 15:00-16:30
    05.07 15:00-16:30
    09.07 12:30-14:00
    08.07 16:00-17:30
    09.09 15:00-16:30
    16.09 15:00-16:30

  • mgr Agnieszka Stefańska

    Agnieszka Stefańska

    agnieszka.stefanska.1@p.lodz.pl

    27.06 11:00-12:30
    01.07 10:30-12:00
    03.07 13:00-14:30
    05.07 09:00-10:30
    09.09 09:00-10:30
    16.09 10:00-11:30

  • mgr Izabela Świerad

    Izabela Świerad

    izabela.swierad@p.lodz.pl

    27.06 08:30-10:00
    03.07 13:00-14:30
    05.07 08:30-10:00
    09.07 13:00-14:30
    09.09 10:00-11:30
    16.09 10:00-11:30

  • mgr Agnieszka Tynecka

    Agnieszka Tynecka

    agnieszka.tynecka@p.lodz.pl

    27.06 10:30-12:00
    03.07 13:00-14:30
    05.07 10:15-11:45
    09.07 14:30-16:00
    11.09 10:45-12:15
    13.09 13:00-14:30

  • mgr Agnieszka Wajs

    Agnieszka Wajs

    agnieszka.borek@p.lodz.pl

    28.06 18:00-19:30
    01.07 10:30-12:00
    04.07 13:00-14:30
    09.07 07:30-09:00
    11.09 07:30-09:00
    13.09 16:00-17:30

  • mgr Elżbieta Wichowska

    Elżbieta Wichowska

    elzbieta.wichowska@p.lodz.pl

    27.06 09:00-10:30
    01.07 10:30-12:00
    03.07 12:00-13:30
    05.07 09:00-10:30
    17.09 09:00-10:30
    18.09 09:00-10:30

  • mgr Łukasz Wodarczyk

    Łukasz Wodarczyk

    lukasz.wodarczyk@p.lodz.pl

    27.06 08:15-09:45
    29.06 10:30-12:00
    01.07 10:30-12:00
    05.07 08:15-09:45
    11.09 10:30-12:00
    14.09 10:00-11:30

  • mgr Iwona Wróblewska

    Iwona Wróblewska

    iwona.wroblewska@p.lodz.pl

    27.06 12:30-14:00
    02.07 09:15-10:45
    03.07 12:15-13:45
    09.07 12:30-14:00
    12.09 09:00-10:30
    18.09 09:00-10:30
    IFE

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.
Dalsze informacje Ok