Terminarz egzaminów Erasmus+ rok akademicki 2019/2020 II tura

L.p.

Język

Egzamin

1.

Język hiszpański

 25.06 – g. 12.00 

2.

Język angielski
 24.06 – g. 14.00

3.

Język niemiecki
 26.06 – g. 11.00

5.

Język francuski
 24.06 – g. 12.15

Zapisy do 18.06.20 przez platformę Wikamp. Aby zapisać się na egzamin należy wybrać jeden z języków z powyższej listy.

Opłata za egzamin

 1. II tura Egzaminu Erasmus + będzie miała formę egzaminu ustnego i zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.
 2. Po zapisie przez WIKAMP, termin egzaminu zostanie wprowadzony do kalendarza aplikacji MS Teams. Po zakończeniu zapisów,19 czerwca, każdy student otrzyma zaproszenie na egzamin z podaniem dnia i godziny spotkania z Egzaminatorem. Student jest zobowiązany do sprawdzenia poprawności terminu, a w przypadku niezgodności z zapisem, do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Aby rozpocząć egzamin, student dołącza do konwersacji w MS Teams ( wywołany przez Egzaminatora), włączając audio i wideo.
 3. Po dołączeniu do rozmowy, przed rozpoczęciem egzaminu student ma obowiązek:
  1. okazać do kamery dokument tożsamości pozwalający na ustalenie i potwierdzenie tożsamości studenta; w wypadku braku możliwości jednoznacznej weryfikacji tożsamości studenta przystępującego do egzaminu, Komisja nie przeprowadza egzaminu;
  2. okazać do kamery dokument tożsamości pozwalający na ustalenie i potwierdzenie tożsamości studenta; w wypadku braku możliwości jednoznacznej weryfikacji tożsamości studenta przystępującego do egzaminu, Komisja nie przeprowadza egzaminu;
 4. Przebieg egzaminu Erasmus + czerwiec 2020:
  1. W egzaminie bierze udział 1 student (zdający), egzaminator pytający (egzaminator/ interlokutor) i egzaminator oceniający (obserwator). Egzamin trwa 30 minut.
  2. Egzamin składa się z części gramatyczno-leksykalnej, w trakcie której student będzie musiał rozwiązać zadania oparte na materiale gramatyczno-leksykalnym ( 30 pkt.), autoprezentacji ( 10 pkt.), wypowiedzi na temat wylosowany przez studenta ( 20 pkt.) oraz rozmowy sterowanej ( dialogu sytuacyjnego ) ( 20 pkt.)

Żadna z ocen Egzaminu Erasmus + nie zwalnia z Certyfikacji zdawanej w CJ PŁ

W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.