Studia niestacjonarne

STUDIA NIESTACJONARNE I stopnia

Zgodnie z Uchwałą Senatu PŁ (Nr 14/2011) lektorat na studiach niestacjonarnych 1-go stopnia realizowany jest w wymiarze  120 godzin –  realizowanych w trakcie sześciu 20-godzinnych lub trzech 40-godzinnych bloków. Wymaganiem wstępnym jest posiadanie kompetencji językowych na poziomie min. A2. Przed rozpoczęciem zajęć studenci piszą test diagnostyczny na podstawie którego obierają jedną ze ścieżek kształcenia. W przypadku niestawienia się na pierwsze zajęcia, studenci zobowiązani są do osobistego kontaktu z koordynatorem studiów 2-go stopnia, mgr Katarzyną Bochenek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w godzinach dyżurów koordynatorskich celem przydziału do grup, nie później niż do końca drugiego zjazdu. Informacje o terminach dyżurów dostępne są na stronie CJ PŁ. Studenci zainteresowani realizacją lektoratu z języka innego niż angielski na obowiązującym na studiach niestacjonarnych 1-go stopnia proszeni są o bezpośredni kontakt z koordynatorem podczas pierwszych zajęć lub w czasie dyżuru koordynatorskiego w pierwszym tygodniu nowego semestru.

STUDIA NIESTACJONARNE II stopnia

Zgodnie z Uchwałą Senatu PŁ (Nr 14/2011) lektorat na studiach niestacjonarnych 2-go stopnia realizowany jest w wymiarze jednego semestru (30 godzin na poziomie B2+). Nie ma możliwości realizowania lektoratu na poziomie niższym niż B2+. W celu przypisania do grupy lektoratowej studenci powinni stawić się na pierwsze zajęcia, na których odbywa się test diagnostyczny. W ciągu tygodnia od napisania testu, na stronie www.cj.p.lodz.pl opublikowana zostaje lista z przydziałem do grup poszczególnych lektorów. Na tychże zajęciach studenci są także informowani o zasadach realizacji zajęć z języka obcego na studiach 2-go stopnia oraz o możliwości zwolnienia z lektoratu na podstawie określonych dokumentów.
W przypadku niestawienia się na pierwsze zajęcia, studenci zobowiązani są do osobistego kontaktu z koordynatorem studiów niestacjonarnych 2-go stopnia, mgr Katarzyną Bochenek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w godzinach dyżurów koordynatorskich celem przydziału do grup, nie później niż do końca drugiego tygodnia zajęć. Informacje o terminach dyżurów dostępne są na stronie CJPŁ. Studenci zainteresowani realizacją lektoratu z języka innego niż angielski na obowiązującym na studiach niestacjonarnych 2-go stopnia poziomie B2+ proszeni są o bezpośredni kontakt z koordynatorem podczas pierwszych zajęć lub w czasie dyżuru koordynatorskiego w pierwszych tygodniach nowego semestru.

Koordynator Studiów Niestacjonarnych - mgr Katarzyna Bochenek - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lektor High-Tech       LangTech
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania.
Dalsze informacje Ok