Zwolnienia z egzaminu

Informacja dotyczy WYŁĄCZNIE studentów, którzy rozpoczęli studia w 2019 roku lub wcześniej

1/ Na podstawie średniej ocen

 Zgodnie z Zasadami realizacji lektoratu (punkt 3):

"Student, który uzyskał średnią ocen 4,5 (cztery i pół) lub wyższą, ze wszystkich bloków języka obcego może być zwolniony z egzaminu końcowego (ustnego i pisemnego). Ocena z żadnego bloku nie może być niższa niż 4,0 (cztery). Ocena z egzaminu końcowego wynika z uzyskanej średniej. Powyższy zapis nie dotyczy studentów przystępujących do egzaminu w terminie wcześniejszym."

2/ Na podstawie posiadanego certyfikatu językowego

Zgodnie z Zasadami realizacji lektoratu (punkt 4)

"Studentowi przysługuje prawo do zwolnienia z egzaminu końcowego na podstawie uzyskanego certyfikatu. Jednakże, student ten ma obowiązek uczestniczyć w zajęciach lektoratu z dowolnego języka obcego w liczbie godzin zgodnej z programem studiów."

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu prosimy o podanie: aktualnego toku, kierunku, semestru studiów oraz skanu certyfikatu.

Prosimy o zapoznanie się z TABELAMI UZNAWALNOŚCI dla poszczególnych języków obcych.

Studenci programów kształcenia 2020, którzy rozpoczęli lektorat w semestrze zimowym 2020/21 lub później, nie są zwalniani z egzaminu na podstawie średniej ocen.

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok