Kursu z języka angielskiego akademickiego TOEFL dla studentów PŁ

Oferta dla Studentów Politechniki Łódzkiej

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnego certyfikowanego kursu z języka angielskiego akademickiego TOEFL dla studentów Politechniki Łódzkiej zakończonego egzaminem.

Kursy są skierowane do studentów/studentek Politechniki Łódzkiej, studiów stacjonarnychwszystkich kierunków, czterech ostatnichsemestrówI stopnia oraz wszystkich semestrów studiów II stopnia.

Kurs obejmuje 30 godzin dydaktycznych i skoncentrowany jest na technikach egzaminacyjnych przygotowujących do nadania kwalifikacji językowej TOEFL.

Warunkiem udziału w kursie jest wypełnienie formularza w terminie od 23.03.2023 do 31.03.2023 r. oraz udział w teście językowym (po zakończeniu oceny formalnej):

https://forms.office.com/e/BuyYipme7m

O udziale w kursie będzie decydował wynik testu poziomującego, który powinien być wyższy niż B2 oraz kolejność zgłoszeń. Planowane jest uruchomienie dwóch grup 10-osobowych.

Kurs prowadzony będzie w ramach projektu „Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja II”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Centrum Obsługi Projektów, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Z poważaniem

Aleksandra Ebenryter
Zastępca Kierownika projektu

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok