V Olimpiada J. Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich 2024

Zapraszamy uczniów do udziału w V edycji Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich 2024!

W roku szkolnym 2023/2024 Olimpiada promuje treści techniczne z zastosowaniem języka specjalistycznego z szeroko pojętej branży budowlanej, architektonicznej i ochrony środowiska. Motyw przewodni tegorocznej Olimpiady toZ nami zaprojektuj i zbuduj swoją przyszłość z językiem angielskim”. Centrum Językowe PŁ planuje współpracę z Wydziałem Budownictwa, Architektury i Ochrony Środowiska /BAIŚ/ Politechniki Łódzkiej.

Olimpiada zostanie zorganizowana w dwóch etapach:

• I etap (szkolny) w dn. 15 marca 2024,
  • II finałowy w Centrum Językowym PŁ w dn. 12 kwietnia 2024
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, skorzystamy gościnnie z sal i auli Instytutu Fizyki na Wydziale FTIMS.
Zapraszamy serdecznie!