Pracownicy CJ z wizytą w firmie Browin

W ramach akcji ‘Poznajemy pracodawców regionu łódzkiego’ w miniony piątek, 5 kwietnia 2019, przedstawiciele Centrum Językowego wzięli udział w warsztatach zorganizowanych specjalnie dla pracowników naszego zespołu.

Spotkanie miało charakter warsztatów i jego głównym celem było zapoznanie pracowników z ofertą firmy pod kątem opracowania skutecznych i atrakcyjnych materiałów dydaktycznych na zajęcia ze studentami wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności. Wizyta w firmie Browin pomogła nam lepiej zrozumieć specyfikę pracy technologa żywności i zapoznała nas z procesem produkcji powszechnie znanych produktów na polskim rynku. Z dumą możemy wspomnieć, że do firmy trafiliśmy właśnie dzięki absolwentom PŁ, którzy znaleźli w firmie Browin zatrudnienie posiadając dyplom w/w wydziału. Spotkanie ma zainicjować szereg dalszych, wspólnych przedsięwzięć adresowanych zarówno do pracowników jak i studentów naszego Centrum.