Team Building - szkolenie dla pracowników administracji CJ

Zgrany i wspierający się nawzajem zespół to fundament sukcesu każdej instytucji. Dobre relacje i wzajemny szacunek są niezbędne, aby wspólnie realizować założenia strategii firmy.

Każdy z pracowników ma inne umiejętności i wiedzę, dlatego tak ważne jest, aby umieć w pełni wykorzystać potencjał każdego z nich, szanując odrębność i wspierając się wzajemnie jednocześnie. Władze Centrum Językowego PŁ doskonale rozumieją te założenia, dlatego też 6 kwietnia 2019 pracownicy administracyjni CJ odbyli szkolenie z zakresu różnic w zespole oraz wykorzystania potencjału w komunikacji i budowaniu dobrych relacji.

Prowadząca szkolenie - mgr Alicja Rasmus (Trener personalny, psycholog PŁ)