34. zbudzenie Wampira! Wampiriada - wiosna 2019

W imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego serdecznie zapraszamy na kolejną, już 34. edycję Wampiriady - największej akcji studenckiego honorowego krwiodawstwa w Łodzi!

Udział może wziąć KAŻDY, nie tylko studenci. W ramach projektu odbędzie się 12 akcji, tak aby każdy mógł znaleźć termin, który najbardziej mu odpowiada.  W Centrum Językowym PŁ Wampiriada odbędzie się w czwartek 16 maja 2019 w godz. 10:00-16:00.
Jest to kolejna szansa by ocalić czyjeś życie! Przyjdź na akcję, oddaj krew, zarejestruj się do bazy potencjalnych dawców szpiku i zostań bohaterem! Po oddaniu krwi otrzymasz od organizatorów wyjątkową koszulkę Wampira, czekolady oraz inne niespodzianki od partnerów NZS RŁ.

Zapraszamy serdecznie!

WIęcej informacji znajdziecie pod linkiem WAMPIRIADA - WIOSNA 2019