Sukces studenta IFE w XX Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych

Z dumą informujemy o sukcesie naszego studenta w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych, która odbyła się w dniach 10-11 maja 2019r. w Poznaniu. Pan Emilian Gałązka z kierunku Biomedical Engineering (IFE) zajął III miejsce w tej prestiżowej Olimpiadzie językowej.

Po piątkowych eliminacjach ustnych, do kolejnego etapu - prezentacja ustna - przeszło tylko 10 najlepszych studentów, którzy uzyskali największą ilość punktów po etapie pisemnym i ustnym. Jak zapewne pamiętacie w tym roku organizatorzy zaproponowali dwa tematy prezentacji do wyboru. Pan Emilian wygłosił prezentację pod tytułem Some people don’t like change, but you need to embrace change if the alternative is disaster. (Elon Musk). Wkrótce spotkamy się z Panem Emilianem i podzielimy się wszystkimi szczegółami tej prestiżowej imprezy językowej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć językowych!