34. Wampiriada w CJ - wiosna 2019

W dniu dzisiejszym mamy kolejną szansę by ocalić czyjeś życie! Od godziny 10:00 do 16:00 gościmy w naszym Centrum przedstawicieli Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego organizatora 34. już edycji Wampiriady - największej akcji studenckiego honorowego krwiodawstwa w Łodzi.

W akcji biorą udział zarówno studenci, jak i pracownicy CJ - oddajemy krew oraz rejestrujemy się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Po oddaniu krwi wszyscy uczestnicy akcji otrzymują od organizatorów wyjątkową koszulkę Wampira, czekolady oraz inne niespodzianki od partnerów NZS RŁ.

Dziękujemy za tak czynny udział w akcji!