Języki: Obce w szkole - Konferencja Lektor HT2019

Z przyjemnością informujemy, iż w najnowszym numerze (2/2019) uznanego i prestiżowego czasopisma dla nauczycieli Języki obce w szkole możecie Państwo przeczytać o wrześniowej konferencji Lektor High-Tech2019, której  organizatorem jest Centrum Językowe PŁ.

Dzięki przychylności patrona Konferencji nie tylko zyskaliśmy możliwość rozpowszechnienia informacji o organizowanym wydarzeniu wśród nauczycili i metodyków, ale mogliśmy również pochwalić się działaniami w projekcie Erasmus+ EVOLVE, rozpoczętym w ubiegłym semestrze przez Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej wraz z partnerem Zentraleinrichtung Moderne Sprachen z Uniwersytetu Technicznego w Berlinie. W trakcie tegorocznej edycji konferencji Lektor HT mgr Szymon Pędziwiatr wraz z Panią Mary-Jane Radford Arrow opowiedzą nam szerzej o przebiegu projektu i efektach pozytywnej współpracy z uczelnią w Berlinie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w naszej incjatywie - Lektor High-Tech 2019 - 13-14 września w Centrum Językowym PŁ.

Więcej informacji: www.lektorhightech.info lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.