Nagroda od CJ oraz IFE dla pana Emiliana Gałązki - laureata XX Olimpiady Języka Angielskiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych

Z dumą przypominamy o sukcesie studenta IFE pana Emiliana Gałązki, który zajął 3 miejsce na XX Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych. 9 lipca 2019 pan Emilian odebrał nagrodę ufundowaną przez panią Dyrektor Centrum Językowego dr Magdalenę Nowacką oraz panią Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej dr inż. Dorotę Piotrowską.

Oficjalne przekazanie nagrody nastąpiło w siedzibie IFE w obecności koordynatora olimpiady w CJPŁ pani mgr Joanny Łyżwy.

Jeszcze raz gratulujemy panu Emilianowi sukcesu i zapraszamy innych studentów do udziału w Olimpiadzie.

20190709 115356 1 4

Tags: , ,