Uroczyste spotkanie pracowników CJ PŁ

W dniu 8 października 2019r. w Centrum Językowym Politechniki Łódzkiej odbyło się uroczyste spotkanie pracowników w nowym roku akademickim 2019/2020. W spotkaniu uczestniczył gość honorowy Jego Magnificencja Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak.

Spotkanie rozpoczęła część oficjalna, w której pracownicy Centrum podziękowali Pani Dyrektor dr Magdalenie Nowackiej oraz Z-cy Dyrektora ds. Dydaktycznych mgr Adriannie Kozłowskiej za pracę i zaangażowanie w minionej kadencji. Przedstawicielka pracowników, mgr Marzena Stawicka (Koordynator zespołu ds. Jakości), odczytała słowa podziękowania od zespołu dla obu Pań Dyrektor. Następnie głos zabrał Jego Magnificencja Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak, przedstawiając sytuację Uczelni po wprowadzanie ustawowych zmian w szkolnictwie wyższym oraz zapoznał kadrę Centrum ze strategią i planami Uczelni na nadchodzące lata. W strukturze Politechniki Łódzkiej nie mogło  zabraknąć prężnie działającego Centrum Językowego na czele z Panią dr Magdalena Nowacką, prof. PŁ, która otrzymała z rąk Jego Magnificencji Rektora, w obecności pracowników Centrum, oficjalne powołanie na stanowisko Dyrektora Centrum.

W drugiej części spotkania głos zabrała już nowo nominowana Pani Dyrektor dr Magdalena Nowacka, prof. PŁ. W pierwszej kolejności podziękowała za wieloletni staż pracy koleżankom - mgr Marii Michalak, mgr Annie Ocetek oraz mgr Gabrieli Kwilman, które zakończyły swoją przygodę z CJ PŁ przechodząc na emeryturę. Następnie pani Dyrektor Nowacka przedstawiła i przywitała nowych pracowników w gronie kadry, po czym przykuła uwagę wszystkich obecnych wyrażając słowa uznania dla „Człowieka Orkiestry” Piotra Masłochy, niezwykle kompetentnego i pomocnego pracownika administracji  CJPŁ.

W dalszej części swojej prezentacji Pani Dyrektor podsumowała osiągnięcia i sukcesy Centrum Językowego w minionym roku akademickim. Znalazły się wśród nich liczne szkolenia i kursy dla kadry CJPŁ (w tym zagraniczne), organizacja II edycji międzynarodowej konferencji Lektor High-Tech, udział w projektach uczelnianych (ZPU) czy wreszcie przygotowania do Olimpiady Językowej z elementami technicznymi dla szkół średnich LangTECH.

Spotkanie zakończyły życzenia owocnej pracy dla całej kadry dydaktyczno-administracyjnej Centrum Językowego w nadchodzącym roku akademickim 2019/2020.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania.