Finał akcji Szlachetna Paczka w CJ PŁ

W piątek 6 grudnia 2019 oficjalnie przekazaliśmy wolontariuszom akcji Szlachetna Paczka dary zebrane w Centrum Językowym dla jednego z podopiecznych projektu. Mimo tego, że włączyliśmy się do akcji dopiero w zeszłym tygodniu udało nam się zebrać wszystkie niezbędne artykuły z listy marzeń i potrzeb pana Dariusza z Łodzi. Wśród nich znalazły się artykuły spożywcze, kosmetyki oraz chemia gospodarcza, a nawet buty.

Akcję w Centrum Językowym PŁ rozpoczęliśmy dzięki inicjatywie jednej z naszych studentek p. Weronice  Miłkowskiej (Management, wydział ZIIP) oraz anglistce mgr J. Łyżwie, które zainspirowały pozostałych studentów i pracowników Centrum do działania.

Dziękujemy serdecznie za udział i zaangażowanie wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i włączyli się do akcji.