Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela 2018/2019 rozstrzygnięty

Z dumą informujemy, że mgr Robert Pawłowski drugi raz z rzędu zwyciężył w Plebiscycie Najlepszy Nauczyciel Roku 2018/2019 organizowanym przez Samorząd Studencki PŁ. Mgr Robert Pawłowski, to doświadczony anglista z ponad 16-letnim stażem w nauczaniu j. angielskiego oraz j. polskiego jako obcego. Aktywnie angażuje się w inicjatywy nie tylko dydaktyczne.

Od 2 lat pełni w Centrum Językowym PŁ funkcję koordynatora wydziału FTIMS, a od października b.r. akademickiego przejął również obowiązki koordynatora ds. kursów komercyjnych. Współpracuje z wydziałami organizując kursy komercyjne dla pracowników PŁ oraz odpowiada na zapytaniami studentów dotyczące kursów i egzaminów TELC, ERASMUS+ oraz IAESTE. To do niego też można kierować pytania w związku z organizacją szkoleń zewnętrznych dla firm i przedsiębiorstw.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy.