10.Mobility Week w Centrum Językowym PŁ - PODSUMOWANIE

Wzorem lat poprzednich w dniach 25-29.11.2019 Centrum Językowe PŁ gościło i w tym roku akademickim wielu ciekawych gości z firm, przedsiębiorstw, stowarzyszeń i organizacji studenckich. A wszystko w celu promowania mobilności studenckich – przede wszystkim mobilności językowej.

Wszyscy uczestnicy naszych  wykładów i prelekcji z pewnością zostali wyposażeni w pakiet informacji praktycznych dotyczących możliwości młodego człowieka, znającego języki obce, na rynku pracy. Pracodawcy jasno wskazywali na wymagane kompetencje językowe oraz oczekiwania w stosunku do absolwentów Polskich uczelni. Cieszymy się, że wspólnie z nami w MOBILITY WEEK uczestniczyli przedstawiciele takich firm jak: Fujitsu, Dell, McCormick, GFT czy BSH. Dużym zainteresowaniem wśród studentów cieszyły się też lekcje pokazowe np. j. rosyjskiego oraz spotkania kulturowe ze studentami z Syrii, Kazachstanu, Holandii czy Indii. Pozytywne recenzje zebrali też od studentów prowadzący spotkania z ramienia organizacji IAESTE, BEST oraz Work and Travel.

Poniżej kilka migawek z Mobility Week w Centrum Językowym PŁ.