Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela 2019/2020

Z dumą informujemy, że mgr Szymon Pędziwiatr zwyciężył w Plebiscycie, Najlepszy Nauczyciel Roku Akademickiego 2019/2020, organizowanym przez Samorząd Studencki PŁ. Mgr Szymon Pędziwiatr, to doświadczony anglista i tłumacz z 25-letnim stażem w nauczaniu j. angielskiego. Specjalizuje się w języku specjalistycznym i technicznym.

Mgr Pędziwiatr jest od wielu lat aktywnie zaangażowany w tłumaczenia, które realizujemy w Centrum Językowym, na rzecz Uczelni. Współpracuje z wieloma Wydziałami, głównie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych. W swojej karierze ma też doświadczenie jako tłumacz w firmach Fortuna oraz Vervo. Zanim mgr Pędziwiatr dołączył do naszego zespołu lektorów pracował na Uniwersytecie Medycznym - szkolił tam ratowników, oczywiście z zakresu języka zawodowego.

W Centrum Językowym poznaliście zapewne mgr Pędziwiatra w funkcji koordynatora wirtualnej wymiany z Centrum Językowym Politechniki Berlińskiej Space Is Not The Final Frontier, która zrealizowana została w ramach projektu unii europejskiej EVOLVE, po pierwszej edycji konferencji Lektor HT.

Prywatnie, mgr Pędziwiatr pasjonuje się jednośladami; kończy właśnie projekt własnego motocykla!

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Oprócz zwycięzcy, nominacje do plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela Roku akademickiego 2019/2020 otrzymali również: iberystka mgr Agnieszka Rogaczewska-Granatowska oraz anglista mgr Łukasz Wodarczyk.