3. edycja certyfikowanego kursu j. angielskiego TELC English Technical B2

Centrum Językowe PŁ zaprasza na bezpłatny, certyfikowany kurs języka angielskiego technicznego: TELC ENGLISH B2 TECHNICAL.

Egzaminy TELC są uznawane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej, m.in. przez izby handlowe, instytucje rządowe, uniwersytety i przedsiębiorstwa międzynarodowe. Będąc odpowiednikiem egzaminów przeprowadzanych przez British Council czy Instytut Goethego egzaminy TELC różnią się jednocześnie od nich tym, że są prostsze, nastawione na komunikację (gramatyka jest w nich zredukowana do minimum) i zdaje się je w jeden dzień. Każdy egzamin jest sprawdzany i oceniany we Frankfurcie. Wyniki egzaminu i certyfikat potwierdzający znajomość języka obcego na danym poziomie zdający otrzymuje po miesiącu od daty przeprowadzenia egzaminu.
UWAGA- Raz uzyskany certyfikat TELC nigdy nie traci swojej ważności.

Dla kogo kursy TELC ENGLISH B2 TECHNICAL?
- dla studentów studiów stacjonarnych: I stopnia – 4 ostatnie semestry studiów oraz dla wszystkich studentów II stopnia

warunek - ukończony lektorat z pozytywną oceną z egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B2

Jak długo trwa kurs?
1 rok akademicki i obejmuje 90 godzin dydaktycznych dla każdej grupy

Jak zapisać się na kurs?
1/ w terminie do 24.03.2021r. wypełnij formularz zgłoszeniowy
2/ wypełnij test kwalifikujący z języka angielskiego (link do testu otrzymasz e-mailem po weryfikacji dokumentów)
3/ informacje można uzyskać również na stronie Biura Projektu.

KONTAKT - Biuro Projektu: Politechnika Łódzka, ul. Żeromskiego 116, budynek 33, II piętro (budynek Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów obok Centrum Multimedialnego) tel. 042 631 21 07; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w CJ: mgr Dominika Gola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub lektorzy języka angielskiego

Kurs prowadzony będzie w ramach projektu „Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja II”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. ZPU2 logo

Projekt Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja II współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych