XXIII Olimpiada j. angielskiego dla Wyższych Uczelni Technicznych

W imieniu władz Centrum Językowego Politechniki ŁódzkiejCentrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej oraz Organizatorów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych chcielibyśmy serdecznie zaprosić studentów I, II i III stopnia do udziału w kolejnej edycji zmagań językowych.

Studenci przesyłają swoje zgłoszenia mailowo do mgr Joanny Łyżwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniając formularz rejestracyjny (zawiera dwie strony i jest dostępny na stronie), koniecznie uzupełniając datę oraz imię i nazwisko uczestnika pod: zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zgodą na rozpowszechnianie wizerunku oraz oświadczeniu. Konieczność ta wynika z przepisów RODO. Student może to uczynić w sposób elektroniczny, tj. przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny mailowo, podając na stronie drugiej formularza datę i imię i nazwisko w wymaganych miejscach.

Zapisy trwają do 15.12.2021 r. poprzez formularz

Daty:

Etap I – test pisemny wewnątrzuczelniany ONLINE – 14.01.2022 r. (piątek), godz. 16.30-18.30;

Zapisy: do dnia 15.12.2021 r.

Etap II (na terenie Politechniki Poznańskiej w formie stacjonarnej – w razie rozwoju sytuacji pandemicznej etap II może zostać przeprowadzony przy użyciu zdalnych form);

Eliminacje pisemne – 13.05.2022 r. (piątek), godz. 12:00;

Eliminacje ustne – 13.05.2022 r. (piątek), od godz. 15:15; - prezentacje multimedialne – Politechnika Poznańska

Finał: 14.05.2022 r. (sobota), godz. 9:00; - Debata oksfordzka- Politechnika Poznańska

Szczegółowe informacje (regulamin, zagadnienia i literatura do II etapu) oraz przykładowy test można znaleźć na stronie Organizatora, Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej: http://www.clc.put.poznan.pl/PL-H56/xxiii-olimpiada-jezyka-angielskiego.html