Szkolenia z języka hiszpańskiego i angielskiego dla pracowników PŁ

Informujemy wszystkich pracowników PŁ zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego i angielskiego o możliwości dołączenia do szkoleń prowadzonych przez Centrum Językowe PŁ.

Cena za 30-godzinne szkolenie wynosi 600 zł.

Poniżej znajduje się przedmiotowa oferta oraz link do zapisów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

1. Język hiszpański A2+ – prowadząca: mgr Lidia Wappa-Ciesielska, termin: środa 07:30-09:00, budynek IFE, sala 22. Dostępne 3 wolne miejsca w grupie.
  2. Język hiszpański B2 – prowadząca: mgr Agnieszka Rogaczewska-Granatowska, termin: wtorek 08:00-09:30, budynek IFE, sala 17. Dostępne 3 wolne miejsca w grupie.
  3. Język hiszpański A1 - prowadząca: mgr Lidia Wappa-Ciesielska, termin: do uzgodnienia z całą grupą. Dostępne 3 wolne miejsca w grupie.
  4. Język angielski C1 - prowadząca: mgr Ewa Muszczynko, termin: poniedziałek 07:30-09:00. Dostępne 2 wolne miejsca w grupie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada włącznie.

Tags: