Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela 2020/2021 rozstrzygnięty

Z dumą informujemy, że mgr Łukasz Wodarczyk zwyciężył w tegorocznym Plebiscycie, Najlepszy Nauczyciel Roku Akademickiego 2020/2021, organizowanym przez Samorząd Studencki PŁ. Mgr Wodarczyk, to doświadczony anglista, egzaminator TELC oraz koordynator zespołu tłumaczy w Centrum Językowym PŁ.

Mgr Wodarczyk od wielu lat koordynuje tłumaczenia, które realizujemy w Centrum Językowym, na rzecz Uczelni. Współpracuje z wieloma Wydziałami, głównie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych. W Centrum Językowym poznaliście zapewne mgr Wodarczyka w funkcji koordynatora Wydziału Mechanicznego. Od bieżącego semestru możecie się też zgłaszać do niego jeśli interesuje Was udział w praktykach zagranicznych, organizaowanych przez organizację studencką IAESTE. To on, w CJPŁ, przeprowadzi Was przez ścieżkę egzaminacyjną, tak aby wyjazd doszedł do skutku.

Prywatnie, mgr Wodarczyk jest tatą przeuroczej, rezolutnej 4-latki. Interesuje się motoryzacją i kultowymi produkcjami kina brytyjskiego.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy!

Oprócz zwycięzcy, nominacje do plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela Roku akademickiego 2020/2021 z ramienia Centrum otrzymali również: anglistka mgr Agnieszka Tynecka oraz dwukrotny zwycięzca plebiscytu, anglista mgr Robert Pawłowski.

20405cec c0ec 4a35 9b61 2d424572c9bb