Etap szkolny Olimpiady dla szkół średnich - 25 marca 2022

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż do I etapu Olimpiady 2022 (eliminacje szkolne) przystapiło ponad 1000 uczniów z całego kraju.

Punktualnie o godz. 9:00 w dniu 25 marca 2022 (piątek) uczniowie szkół średnich o różnych profilach zasiedli do arkusza szkolnych eliminacji 3 edycji Olimpiady J. Angielskiego z elementami technicznymi dla szkół średnich. W tym roku tematyką przewodnią Olimpiady jest szeroko rozumiana MOTORYZCJA - budowa i działanie pojazdów mechanicznych, spalinowych oraz elektrycznych.

Na podstawie wyników I etapu Olimpiady, Komitet Organizacyjny wyłoni grupę uczniów, którzy wezmą udział w zmaganiach finałowych w Centru Językowym w dn. 8 kwietnia 2022 o godz. 09:00.

Do zobaczenia w Łodzi!