IV Olimpiada J. Angielskiego z Elementami technicznymi dla Szkół Średnich

Wczoraj punktualnie o godz. 09:00 do I etapu Olimpiady przystąpili uczniowie z 85 szkół średnich z całej Polski! W zeszłym roku mieliśmy zgłoszonych 51 placówek. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nasza Olimpiada się szybko rozrasta!!!!
W tegorocznej edycji współpracujemy z Wydziałem Chemicznym oraz Wydziałem Biotechnologii i Nauk o Żywności dlatego nasze motto to „Poczuj Chemię do Chemii - Posmakuj i Powąchaj Świat Wokół Siebie”.
21 kwietnia 2023 o godz. 12:00 w Łodzi odbędzie się etap fnałowy Olimpiady. W tym roku skorzystamy gościnnie z sal i auli Instytutu Fizyki na Wydziale FTIMS.
Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów!