Zaproszenie do udziału w VI Konferencji Lektor High-Tech 2024

Zapraszamy do udziału w VI edycji Międzynarodowej Konferencji Lektor High-Tech 2024.

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024

Where AI and Creativity Converge, New Ideas Emerge!

Tam, gdzie AI spotyka się z kreatywnością, rodzą się nowe pomysły!

15 czerwca 2024

VI Konferencja Lektor High-Tech to kolejna edycja wydarzenia dedykowanego nauczycielom języków obcych, podczas którego siła sztucznej inteligencji połączy się z nieograniczonymi obszarami kreatywnych i sprawdzonych metod nauczania. Poprzez inspirujące sesje, interaktywne warsztaty i angażujące dyskusje, Lektor High-Tech 2024 ukaże, w jaki sposób AI może wzbogacić i uzupełnić praktyki nauczania i uczenia się języków obcych. Uczestnicy będą mieli okazję eksplorować innowacyjne podejścia, w których technologie AI sprawnie łączą się z kreatywnymi strategiami pedagogicznymi, otwierając nowe możliwości dla bardziej efektywnych i interesujących doświadczeń edukacyjnych dla studentów i uczniów.

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024 to okazja do promowania otwartości, stwarzania przestrzeni do wspólnych dialogów między nauczycielami języków obcych, ekspertami AI oraz profesjonalistami z branży edukacyjnej.

Dołącz do nas podczas VI Konferencji Lektor High-Tech 2024, gdzie innowacje AI spotykają się ze sztuką nauczania, inspirując nową falę kreatywności w edukacji językowej.

Zapraszamy prelegentów do zgłaszania swoich wystąpień za pośrednictwem odpowiedniego formularza rejestracyjnego do dnia 31 marca 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji wartości merytorycznej oraz zgodności przesłanych tematów i opisów wystąpień z tematyką konferencji. 

VI edycja Konferencji obejmuje 2 bloki tematyczne:

Blok 1 AI i nowe technologie w nauczaniu języków obcych – innowacyjne rozwiązania i projekty IT, zastosowanie AI w edukacji językowej

Blok 2 Tradycyjnie, Kreatywnie, Na luzie – sprawdzone, tradycyjne, kreatywne pomysły – tradycyjna metodyka w klasie

_______________________________________

 UCZESTNICY  

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli i lektorów języków obcych: pracowników centrów językowych przy uczelniach wyższych, szkół językowych oraz szkół powszechnych; trenerów, psychologów, mediatorów, a także dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych i mobilnych. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo podzielić się swoim doświadczeniem i refleksjami na temat wykorzystania różnorodnych nowoczesnych narzędzi, w tym AI w procesie dydaktycznym.  

 FORMY UCZESTNICTWA W KONFERENCJI  

  • lekcje pokazowe (do 45 min. + 10 min. pytania) 
  • prelekcje (ok. 20 min + 10 minut pytania) 
  • prezentacje plakatowe
  • warsztaty praktyczne (ok. 60 minut) 

Wystąpienia w języku polskim lub angielskim

REJESTRACJA PRELEGENTÓW

Zgłoszenia wystąpień prelegentów formularz zgłoszenia prelegenta do dn. 30 kwietnia 2024.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji wartości merytorycznej oraz zgodności przesłanych abstraktów z tematyką konferencji. 

W roku 2024 oferujemy prelegentom możliwość publikacji artykułu z wystąpienia w e-materiałach pokonferencyjnych. Format artykułu wraz z wytycznymi wydawnictwa będzie opublikowany stronie internetowej konferencji.

REJESTRACJA uczestników

Rejestracja uczestników formularz zgłoszenia uczestnika do dn. 9 czerwca 2024

OPŁATA KONFERENCYJNA*

Opłata rejestracyjna prelegenta – zgłoszenie do 30.04.2024 – 390 zł
Wczesna rejestracja uczestnika – zgłoszenie do 30.04.2024 – 350 zł
Późna rejestracja uczestnika – zgłoszenie do 09.06.2024 – 390 zł

*Opłata obejmuje: materiały konferencyjne, e-materiały po konferencyjne, uczestnictwo w wieczornym wydarzeniu­, uczestnictwo w certyfikowanym warsztacie oraz przerwy kawowe i lunch w dniu 15 czerwca 2024

 KOMITET ORGANIZACYJNY:  

mgr Mariola Hejduk
mgr Magdalena Gałaj 
mgr Izabella Łacińska-Wójcik
mgr Agata Rodak
mgr Iwona Wróblewska

---------------------------------------------------------

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona konferencji www.cj.p.lodz.pl/konferencja

Szczegóły dotyczące zgłoszenia do udziału w Konferencji znajdą Państwo w zakładce REJESTRACJA. Prezenterów zainteresowanych publikacją artykułu w e-materiałach pokonferencyjnych zapraszamy do odwiedzenia zakładki e-PUBLIKACJA.

Konferencja Lektor High-Tech 2024 dla nauczycieli języków obcych

Lektor High-Tech       Olimpiada
Ta witryna korzysta z plików cookie, aby podnieść komfort jej przeglądania oraz usług analityki internetowej Google Analytics i Microsoft Clarity. Zobacz Polityka prywatności
Ok